امروز : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کلاه عادل الجبیر بر سر دبیرکل سازمان ملل!

بصیرنیوز،هشام شرف عبد الله، وزیر خارجۀ یمن، به خبرگزاری رسمی این کشور گفت: «سخنان الجبیر ادامۀ راهیست که مسئولان عربستان برای گمراه کردن جهان و مجامع بین المللی پیش گرفته اند. آنان سعی می کنند به دروغ خود را حامیان صلح در منطقه نشان دهند». عبد الله افزود: «واقعیت ها به وضوح نشان می دهد […]

بصیرنیوز،هشام شرف عبد الله، وزیر خارجۀ یمن، به خبرگزاری رسمی این کشور گفت: «سخنان الجبیر ادامۀ راهیست که مسئولان عربستان برای گمراه کردن جهان و مجامع بین المللی پیش گرفته اند. آنان سعی می کنند به دروغ خود را حامیان صلح در منطقه نشان دهند».

عبد الله افزود: «واقعیت ها به وضوح نشان می دهد عربستان کشوری متخاصم و حامی تروریسم است و در دو سال گذشته تجاوزی وحشیانه را علیه یمن به راه انداخته است.

وزیر خارجۀ یمن با اشاره به ۱۰ هزار کشته، ۴۰ هزار مجروح و معلول، ۳ میلیون آواره، ۱۰ میلیون فرد گرفتار فقر شدید و ۲۲۰ میلیارد دلار خسارتی که تجاوز عربستان علیه یمن بر جا گذاشته است، تأکید کرد: «درد بزرگ آنست که جبیر کشورش را (در حضور دبیر کل سازمان ملل) پیشگام صلح در منطقه معرفی کرد اما به نقش عربستان و پول هایش در تامین مالی تروریسم و گروه های افراط گرا اشاره نکرد».

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news