امروز : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمله به بانوی محجبه با شیشه نوشابه!

بصیرنیوز،بانوی محجبه‌ای همراه با دوستان خود دیروز شنبه، ۲۳ بهمن در منطقه «هانتلی» شهر «آوکلند» نیوزیلند توسط زنی مورد حمله اسلام‌ستیزانه قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری «tvnz»، «مهپاره خان»، بانوی مسلمان در صفحه فیس‌بوک خود ویدیوئی را از حمله یک زن به او و دوستان محجبه‌اش و پرتاب شیشه‌های نوشیدنی به آن‌ها منتشر کرد. […]

بصیرنیوز،بانوی محجبه‌ای همراه با دوستان خود دیروز شنبه، ۲۳ بهمن در منطقه «هانتلی» شهر «آوکلند» نیوزیلند توسط زنی مورد حمله اسلام‌ستیزانه قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری «tvnz»، «مهپاره خان»، بانوی مسلمان در صفحه فیس‌بوک خود ویدیوئی را از حمله یک زن به او و دوستان محجبه‌اش و پرتاب شیشه‌های نوشیدنی به آن‌ها منتشر کرد.
زن مهاجم در حالیکه فریاد می‌زد «شما به اینجا تعلق ندارید، از اینجا بروید»، تلاش داشت با شیشه‌های نوشیدنی به آنها صدمه بزند که مردی جلوی حمله او را گرفت.

گروهی از مردم با دیدن صحنه، حادثه را به پلیس آوکلند گزارش دادند.
با انتشار این ویدئو که بیش از صدهزار بازدید داشت و ۱۵ هزار بار به اشتراک گذاشته شد، صدها نفر با گذاشتن کامنت حمایت خود را از این بانوان مسلمان اعلام کردند.
خان هدف خود را از انتشار این ویدئو افزایش آگاهی مردم نسبت به چگونگی رفتار با اقلیت‌های مذهبی بیان کرد و گفت: در ماه‌های اخیر پدیده اسلام‌هراسی در نیوزیلند افزایش یافته است و امیدوارم مردم رفتار خود را در رابطه با اقلیت‌های مذهبی اصلاح کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news