امروز : دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۳:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتقال زن ۵۰۰ کیلویی به بیمارستان با جرثقیل +عکس

بصیرنیوز،چاق ترین زن جهان که وزنی در حدود ۵۰۰ کیلوگرم دارد برای عمل جراحی لاغری به بیمارستانی در بمبئی هند منتقل شد. این زن مصری ۳۶ ساله که از بیماری فیلی رنج می برد توسط جرثقیل از اتاق خانه اش به صورت درازکش همراه تختش خارج و توسط یک هواپیمای باری به هند منتقل شد. […]

بصیرنیوز،چاق ترین زن جهان که وزنی در حدود ۵۰۰ کیلوگرم دارد برای عمل جراحی لاغری به بیمارستانی در بمبئی هند منتقل شد.

این زن مصری ۳۶ ساله که از بیماری فیلی رنج می برد توسط جرثقیل از اتاق خانه اش به صورت درازکش همراه تختش خارج و توسط یک هواپیمای باری به هند منتقل شد.

برای بردن “امان احمد” که ۲۵ سال از خانه اش خارج نشده بود مجبور شدند دیوار خانه را خراب کنند.

وی پس رسیدن به فرودگاه بین المللی بمبئی با یک کامیون کوچک به بیمارستان منتقل شدت تحت عمل جراحی قرار گیرد.

پزشکان امیدوارند تا با عمل بای پس معده بتوانند به کاهش وزن وی کمک کنند. سخنگوی بیمارستان گفت: «با توجه به اینکه این بیمار بسیار سنگین است و به مدت ۲۵ سال حرکتی نکرده است در معرض خطر بالای آمبولی ریوی قرار دارد.»

این زن مصری در هنگام تولد وزنی در حدود ۵ کیلوگرم داشته است که در مدت کوتاهی بیماری انگلی برای وی تشخیص داده شد. او از ۱۱ سالگی به اندازه ای وزنش افزایش یافت که بدون استفاده از وسایل توانبخشی قادر به حرکت نبود.

“امان” در مقطع ابتدایی دچار سکته مغزی شد که توانمندی او را بیش از پیش کاهش داد. وی در حال حاضر از فلج پای راست و بازوی راست رنج می برد.

خانواده وی با افزایش وزن این زن به ۵۰۰ کیلوگرم از رئیس جمهور مصر درخواست کمک پزشکی کردند. دکتر معالج این زن قرار است عمل او را به صورت رایگان انجام دهد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news