امروز : سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تکرار ارائه آمارهای غیرقابل لمس در مازندران/ ۱۵ هزار شغل جدید در مازندران؟!

بصیر، حمیدرضا امام‌قلی‌تبار طی گفت‌وگویی در واکنش به ایجاد ۱۵ هزار شغل توسط مسؤولان مازندران در استان، اظهار کرد: توجه به آمار و ارقام چند سالی است که مورد توجه متولیان استانی قرار گرفته و بدون بررسی دقیق تنها به استناد این آمار و ارقام احساس می‎کنند که واقعا شغل در استان ایجاد شد. وی […]

بصیر، حمیدرضا امام‌قلی‌تبار طی گفت‌وگویی در واکنش به ایجاد ۱۵ هزار شغل توسط مسؤولان مازندران در استان، اظهار کرد: توجه به آمار و ارقام چند سالی است که مورد توجه متولیان استانی قرار گرفته و بدون بررسی دقیق تنها به استناد این آمار و ارقام احساس می‎کنند که واقعا شغل در استان ایجاد شد.

وی با اعلام اینکه ایجاد ۱۵ هزار شغل در استان به صورت جدی قابل لمس نیست، افزود: چیزی که در حال حاضر مردم با آن مواجه هستند ظرفیت بسیار پائین تولید در استان است و همین تولید کنندگان با نگران نسبت به وضعیت آینده به فعالیت خویش ادامه می‎دهند.

رئیس هیأت مدیره مجمع نمایندگان کارگران مازندران خاطر نشان کرد: اعلام ایجاد ۱۵ هزار شغل در استان تداعی کننده تکرار ارائه آمارهای غیرقابل لمس در جامعه است.

وی اضافه کرد: برخی از این آمارها مربوط به واحدهای است که به صورت صوری اقدام به طرح‌های توجیهی کرده و در عمل ایجاد شغل نکردند ولی از نگاه و منظر متولیان در لیست تولیدکنندگان قرار گرفتند، حتی برخی از این واحدها نسبت به دریافت تسهیلات هم اقدام کردند، اما در عمل شاهد ایجاد شغل نبودیم.

امام‌قلی‎تبار ادامه داد: برخی از آمارهای اعلام شده از طرح‌های توجیهی استخراج می‎شود که به صورت عملیاتی برای مردم کار ایجاد نشده است.

وی یادآور شد: آمارهای ایجاد ۱۵ هزار شغل در استان زمانی قابل اتکا است که به همین نسبت تامین اجتماعی تعداد بیمه شده در اختیار داشته باشد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news