امروز : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رفتار رحمتی بچگانه بود/ استقلال نباید مثل پرسپولیس مغرور شود

بصیرنیوز،حسن روشن در خصوص محرومیت سید مهدی رحمتی از حضور در دیدار مقابل ذوب‌آهن به دلیل اخراج در دربی ۸۴ اظهار داشت: برای آدم با تجربه‌ای مثل رحمتی، رفتاری که انجام داد بسیار بچگانه محسوب می‌شود. وی ادامه داد: رحمتی از خود بی‌تجربگی نشان داد و باعث شد در ۴ دیدار تیمش را همراهی نکند […]

بصیرنیوز،حسن روشن در خصوص محرومیت سید مهدی رحمتی از حضور در دیدار مقابل ذوب‌آهن به دلیل اخراج در دربی ۸۴ اظهار داشت: برای آدم با تجربه‌ای مثل رحمتی، رفتاری که انجام داد بسیار بچگانه محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: رحمتی از خود بی‌تجربگی نشان داد و باعث شد در ۴ دیدار تیمش را همراهی نکند که این مسئله می‌تواند برای استقلال مشکل‌ساز شود.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: البته استقلال، سید حسین حسینی، دروازه‌بان جوانش را دارد که می‌تواند جای رحمتی را پر کند ولی قطعاً نمی‌تواند مانند رحمتی در زمین رهبری استقلال را به عهده داشته باشد.

روشن در پایان گفت: استقلال بعد از پیروزی مقابل السد و پرسپولیس نباید مغرور شود؛ غرور تنها عاملی است که می‌تواند یک تیم را ضعبف کند. پرسپولیس هم به خاطر غروری که داشت جلوی استقلال شکست خورد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news