امروز : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو می‌خواست تیموریان را پرسپولیسی کند؟!

بصیرنیوز، کمال کامیابی‌نیا در دیدار هفته بیستم مقابل تراکتورسازی یک کارت زرد و یک کارت قرمز گرفت و بازی‌های هفته بیست‌ودوم و بیست‌وسوم مقابل استقلال و سپاهان را از دست داد. در همین راستا شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه برانکو ایوانکوویچ در بازار نقل‌وانتقالات نیم‌فصل به دنبال جذب آندرانیک تیموریان بوده است. شنیده می‌شود […]

بصیرنیوز، کمال کامیابی‌نیا در دیدار هفته بیستم مقابل تراکتورسازی یک کارت زرد و یک کارت قرمز گرفت و بازی‌های هفته بیست‌ودوم و بیست‌وسوم مقابل استقلال و سپاهان را از دست داد.

در همین راستا شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه برانکو ایوانکوویچ در بازار نقل‌وانتقالات نیم‌فصل به دنبال جذب آندرانیک تیموریان بوده است. شنیده می‌شود سرمربی پرسپولیس با توجه به جدایی تیموریان از ماشین‌سازی و ناکامی او در پیوستن به استقلال به دلیل محرومیت از جذب بازیکن، قصد داشته شاگرد سابق خود در تیم ملی را پرسپولیسی کند.

با این وجود مدیران باشگاه پرسپولیس این موضوع را تکذیب کردند و مدعی شدند برانکو هیچ درخواستی مبنی بر جذب هافبک ۳۳ ساله پیشین ماشین‌سازی نداشته است.

از سوی دیگر با توجه به اظهار نظرهای متعدد تیموریان در مورد اینکه خودش، خانواده‌اش و دوستانش استقلالی هستند و هیچ‌گاه برای پرسپولیس بازی نمی‌کند، به نظر می‌رسد شایعه حضور او در جمع سرخ‌پوشان چندان جدی نبوده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news