امروز : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۹:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اشتباه پرسپولیس در انتخاب شهر میزبانی از الهلال

بصیرنیوز، با توجه به اینکه سه‌شنبه هفته آینده پرسپولیس در مسقط میزبان الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا است، نایب رئیس فدراسیون عمان استقبال زیادی از عربستانی‌ها کرده است و اعلام کرده است که عمانی‌ها برای حمایت الهلال مقابل پرسپولیس به ورزشگاه خواهند آمد. جاسم الشکیلی در مصاحبه با کانون هواداران الهلال گفت: باعث افتخار […]

بصیرنیوز، با توجه به اینکه سه‌شنبه هفته آینده پرسپولیس در مسقط میزبان الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا است، نایب رئیس فدراسیون عمان استقبال زیادی از عربستانی‌ها کرده است و اعلام کرده است که عمانی‌ها برای حمایت الهلال مقابل پرسپولیس به ورزشگاه خواهند آمد.

جاسم الشکیلی در مصاحبه با کانون هواداران الهلال گفت: باعث افتخار ماست که میزبان بازی‌های الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا شدیم. این بازی‌ها باعث باروری ورزش عمان خواهد شد. بدون شک هواداران عمانی تمام سکوهای ورزشگاه سلطان قابون را در بازی مقابل پرسپولیس پر خواهند کرد.

وی افزود: فدراسیون عمان از حضور الهلال در این کشور بسیار خوشحال است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بازی به بهترین شکل برگزار شود. هواداران الهلال اینجا پرشمار هستند و محبوبیت الهلال در عمان غیرقابل توصیف است به همین خاطر از الان برای استقبال کاروان الهلال فرودگاه را آماده کردیم.

به گزارش مشرق، با این تفاسیر باید گفت شاید پرسپولیسی‌ها به اشتباه مسقط را به عنوان شهر میزبانی از الهلال عربستان انتخاب کرده‌اند.
دیدار پرسپولیس با الهلال عربستان سه‌شنبه آینده(۳ اسفند) در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news