امروز : پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۳ رویداد مهم آسیایی و جهانی در پیش دارم/ امکانات رشته قایقرانی در فریدونکنار وجود ندارد

بصیر، حسنا الله‌قلی ملی‌پوش اسلالوم جمهوری اسلامی ایران در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: به هیئت قایقرانی فریدونکنار که بیشترین ملی‌پوش را دارد در این شهرستان کمترین توجهی نمی‌شود. وی با اشاره به اینکه جمیله طهماسبی، الهام طهماسبی، فاطمه اسماعیل‌پور و مسعود جانی‌نسب نیز در تیم‌های مختلف ملی قایقرانی مربی و بازیکن هستند، تصریح […]

بصیر، حسنا الله‌قلی ملی‌پوش اسلالوم جمهوری اسلامی ایران در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار کرد: به هیئت قایقرانی فریدونکنار که بیشترین ملی‌پوش را دارد در این شهرستان کمترین توجهی نمی‌شود.
وی با اشاره به اینکه جمیله طهماسبی، الهام طهماسبی، فاطمه اسماعیل‌پور و مسعود جانی‌نسب نیز در تیم‌های مختلف ملی قایقرانی مربی و بازیکن هستند، تصریح کرد: بزرگترین مشکل این ملی‌پوشان نداشتن اسپانسر مالی برای ارتقای سطح ورزشی فریدونکنار است.
این ملی‌پوش نوجوان با بیان اینکه بی‌توجهی مسئولان به این رشته ورزشی کاملا مشخص است، گفت: امکانات ورزشی این رشته مانند قایق و مکان مناسب همچنان در این شهرستان وجود ندارد و مجبوریم با قایق‌های دیگر در شهر بابلسر تمرین کنیم.
الله‌قلی با اشاره به اینکه هیئت قایقرانی فریدونکنار نیز حامی مالی و بودجه مناسبی ندارد، خاطرنشان کرد: برای شرکت در اردوهای ملی و مسابقات با هزینه شخصی و یا با کمک مالی شخصی امامی‌فر رئیس هیئت قایقرانی این شهرستان اعزام می‌شویم.
وی در ادامه با اشاره به اینکه مسابقات مهمی در پیش دارم و نیازمند حمایت مسئولان هستم، اظهار کرد: ۳ مسابقه مهم قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۷، قهرمانی جهان ۲۰۱۸ و آسیایی ۲۰۱۸ را در پیش رو دارم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news