امروز : پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۸:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پنجشنبه و جمعه از جاده چالوس تردد نکنید

بصیرنیوز،سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک گفت: براساس پیش بینی‌های به عمل آمده وضعیت راه‌ها در استان‌های زنجان، مازندران، گیلان، قزوین، چهارمحال و بختیاری، اردبیل و آذربایجان شرقی طی روزهای پنجشنبه و جمعه مساعد نخواهند بود. رحمانی ادامه داد: در محورهای هراز، چالوس و فیروزکوه نیز طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه به […]

بصیرنیوز،سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک گفت: براساس پیش بینی‌های به عمل آمده وضعیت راه‌ها در استان‌های زنجان، مازندران، گیلان، قزوین، چهارمحال و بختیاری، اردبیل و آذربایجان شرقی طی روزهای پنجشنبه و جمعه مساعد نخواهند بود.

رحمانی ادامه داد: در محورهای هراز، چالوس و فیروزکوه نیز طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه به جهت بارش برف و کولاک و یخ‌زدگی سطح راه وضعیت مناسبی برای تردد و مسافرت ندارند که برهمین اساس از شهروندان تقاضا داریم از تردد در این محورها خودداری کنند

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به بارش باران و خطر سیلاب در برخی از استان‌ها افزود: با توجه به بارش باران و خطر سیلاب طی روزهای پنجشنبه و جمعه در برخی از استان‌ها اعم از هرمزگان، بوشهر، گلستان، کهگیلویه و بویراحمد، سیستان و بلوچستان، فارس، خوزستان، کرمان، کرمانشاه و کردستان به هموطنان توصیه می‌کنیم تا از سفر به این محورها نیز خودداری کنند.

وی همچنین به سیلابی شدن ۷ محور در استان هرمزگان اشاره کرد و اذعان داشت: طی ۲ روز گذشته ۷ محور اصلی و فرعی در استان هرمزگان بر اثر بارش شدید باران سیلابی و مسدود شدند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در پایان از انسداد محور زنجان – طارم و سقز – بانه خبر داد و اظهار داشت: محورهای زنجان – طارم و سقز – بانه امروز بر اثر بارش برف و ریزش بهمن مسدود شدند که تلاش جهت بازگشایی آنها ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news