امروز : پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتایج دور اول مسابقات جام حهانی کشتی آزاد

بصیرنیوز، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال ۲۰۱۷ میلادی، از ساعت ۹ صبح امروز (پنج شنبه) با حضور ۸ تیم برتر جهان، در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه آغاز شده است و عصر فردا با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد. دیدارهای دور اول مقدماتی این رقابت ها برگزار […]

بصیرنیوز، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال ۲۰۱۷ میلادی، از ساعت ۹ صبح امروز (پنج شنبه) با حضور ۸ تیم برتر جهان، در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه آغاز شده است و عصر فردا با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

دیدارهای دور اول مقدماتی این رقابت ها برگزار شد که در گروه A تیم آذربایجان با نتیجه ۴ بر ۴ و با امتیاز فنی ۳۲ به ۲۹ مقابل تیم روسیه به پیروزی رسید (دو تیم در امتیاز مثبت برابر بودند) و تیم آمریکا نیز با نتیجه ۷ بر یک از سد تیم گرجستان گذشت.

در گروه B این رقابت ها نیز تیم ایران با نتیجه قاطع ۸ بر صفر تیم ترکیه را مغلوب کرد و تیم مغولستان نیز با نتیجه ۷ بر یک مقابل تیم هند به پیروزی رسید.

نتایج دیدارهای فوق به شرح زیر است:

گروه A:

آذربایجان، برنده ۴- روسیه ۴ (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: گئورگی ادیراشویلی ۲- آرتم گبکوف، برنده ۵
۶۱ کیلوگرم: علی رحیم زاده، برنده ۶- جمال اوتار سلطانوف ۶
۶۵ کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده ۲- آلان گوگایف یک
۷۰ کیلوگرم: داوید سوینیوچیخانوف ۶- ماگومدحبیب کادیماگمدوف، برنده ۱۰
۷۴ کیلوگرم: جبرئیل حسن اف، برنده ۶- رادیک ولیف ۲
۸۶ کیلوگرم: شریف شریف اف یک – ولادیسلاوف والیف، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: ماگومد گادژیف یک- رسول ماگومدوف، برنده ۲
۱۲۵ کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف، برنده ۸- ولادیسلاو بایتسایف یک

آمریکا ۷- گرجستان یک (اسامی تیم آمریکا در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: آنتونی راموس، برنده ۶- اوتاری گوگاوا یک
۶۱ کیلوگرم: لوگان استیبر، برنده ۷- شوتا فارتنادزه ۴
۶۵ کیلوگرم: فرانک مولینارو، برنده ۱۰- ایوریکو جولاکیدزه یک
۷۰ کیلوگرم: جیمز گرین، برنده ۱۰- لوان کلیخاشویلی صفر
۷۴ کیلوگرم: جردن باروز، برنده ۲- جامبر کویلاشویلی ۲
۸۶ کیلوگرم: دیوید تایلور، برنده ۸- داتو مارساگیشویلی ۳
۹۷ کیلوگرم: کایل اسنایدر، برنده ۱۱- زویادی مترولی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: زاچ ری صفر – گنو پتریاشویلی، برنده ۱۳

گروه B:
ایران ۸- ترکیه صفر
۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی ۶ – سزار آکگول صفر
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور ۷- چنگیز اردوغان ۵
۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری ۵- صفا آکسوی ۲
۷۰ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی ۴- یاکوپ گور صفر
۷۴ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی ۱۲- اسلام کلیچ ۱۰
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی ۱۱- سردار بوکه یک
۹۷ کیلوگرم: امیر محمدی ۱۰- فاروک آکویون صفر
۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی ۱۰ – سلیم ارکان صفر

مغولستان ۷- هند یک (اسامی تیم هند در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: زانابازار زاندانبود، برنده – بدون نماینده
۶۱ کیلوگرم: تولگا توموراوچیر، برنده ۴- هارپول ۲
۶۵ کیلوگرم: باتمانگای باتچولون، برنده ۳- باجرانگ یک
۷۰ کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک، برنده ۴- آمیت کومار دهانخوار ۳
۷۴ کیلوگرم: آنخبایار باتچولون، برنده ۸- جیتیندر ۷
۸۶ کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو ۷ – دیپاک، برنده ۸ ضربه فنی
۹۷ کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان، برنده ۱۴- روبلجیت رانجی ۶
۱۲۵ کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن، برنده ۳ – کریشان صفر

همچنین برنامه دور دوم مرحله مقدماتی این رقابت ها که عصر امروز برگزار می شود به شرح زیر است:
ساعت ۱۸:۱۵:
دور دوم:
گروه Aـ :
آمریکا- روسیه
گروه Bـ :
مغولستان – ترکیه

ساعت ۱۹:۲۵:
دور دوم:
گروه Aـ :
گرجستان – آذربایجان
گروه Bـ :
هند- ایران

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news