امروز : پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

طرح نظارتی پایش بازار در فریدونکنار اجرا می‌شود

بصیر، اسماعیل اسماعیلی در گفت‌وگو با بصیرنیوز اظهار کرد: طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات ویژه در نوروز ۹۶ در فریدونکنار اجرایی می‌شود. وی با اشاره به اهداف  طرح نظارتی پایش بازار خاطرنشان کرد: تعادل عرضه و تقاضا، تنظیم بازار، تامین مایحتاج عمومی و جلوگیری از هرگونه کمبود و افرایش غیر منطقی قیمت‌ها از […]

بصیر، اسماعیل اسماعیلی در گفت‌وگو با بصیرنیوز اظهار کرد: طرح نظارتی پایش بازار کالا و خدمات ویژه در نوروز ۹۶ در فریدونکنار اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به اهداف  طرح نظارتی پایش بازار خاطرنشان کرد: تعادل عرضه و تقاضا، تنظیم بازار، تامین مایحتاج عمومی و جلوگیری از هرگونه کمبود و افرایش غیر منطقی قیمت‌ها از اهداف این طرح است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار تصریح کرد: این طرح با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی فریدونکنار، همزمان با سراسر کشور از تاریخ ۹۵/۱۲/۱ تا ۹۶/۶/۳۱ در سطح شهرستان اجرا می‌شود.

اسماعیلی در پایان گفت: شهروندان و مسافران می‌توانند تخلفات احتمالی اعم از گران فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و غیره را با شماره تلفن گویا و شبانه روزی ۱۲۴ اداره صنعت، معدن و تجارت و ۳۵۶۶۷۳۳۰ بازرسی اتاق اصناف فریدونکنار اطلاع رسانی کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news