امروز : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کشف ۳ پرونده فساد اقتصادی در دستگاه‌های اجرایی مازندران

بصیر، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات مازندران طی گفت‌وگویی، اظهار کرد: در دادگستری مرکز مازندران و در شورای حقوقی، یکی از محورهای اصلی فعالیت نظارت سوء جریان‌های مالی و مفاسد اقتصادی در دستگاه‌های اداری و تعرض افراد به اموال عمومی و انفال است. وی بابیان اینکه با مشارکت همه مدیران با […]

بصیر، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات مازندران طی گفت‌وگویی، اظهار کرد: در دادگستری مرکز مازندران و در شورای حقوقی، یکی از محورهای اصلی فعالیت نظارت سوء جریان‌های مالی و مفاسد اقتصادی در دستگاه‌های اداری و تعرض افراد به اموال عمومی و انفال است.

وی بابیان اینکه با مشارکت همه مدیران با محوریت دستگاه قضایی این کار در حال انجام است، افزود: مفاسد اقتصادی در استان صفر نشد اما کاهش محسوسی پیداکرده است.

دادستان مرکز مازندران با تأکید بر اینکه حساسیت فراوانی بر نظارت و برخورد با این مفاسد در استان وجود دارد، تصریح کرد: مشارکت جدی دستگاه‌های نظارتی در کاهش این امر بسیار تأثیرگذار بوده است.

جعفری در پایان گفت: سه پرونده مفاسد اقتصادی در مازندران گزارش‌شده است که یک مورد رئیس اداره و یک شهردار درگیر این موضوع بوده‌اند که پرونده تشکیل‌ شده و در حال رسیدگی در دستگاه قضایی است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news