امروز : جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

میزبانی فریدونکنار از ششمین المپیاد نانو کشوری

بصیر، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز با اشاره به مهم‌ترین اقدامات انجام شده در بخش آموزشی آموزش و پرورش فریدونکنار اظهارکرد: معلمان فریدونکنار در نوزدهمین دوره جشنواره اقدام‌پژوهی رتبه اول استان و کشور را کسب کردند. وی خاطرنشان کرد: مراسم تجلیل از نخبگان آموزشی در کنکور و امتحانات نهایی سالهای ۹۴ و ۹۵ […]

بصیر،

سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز با اشاره به مهم‌ترین اقدامات انجام شده در بخش آموزشی آموزش و پرورش فریدونکنار اظهارکرد: معلمان فریدونکنار در نوزدهمین دوره جشنواره اقدام‌پژوهی رتبه اول استان و کشور را کسب کردند.
وی خاطرنشان کرد: مراسم تجلیل از نخبگان آموزشی در کنکور و امتحانات نهایی سالهای ۹۴ و ۹۵ برگزار شد.
مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار تصریح کرد: جایگاه آموزش و پرورش این شهرستان در زمینه کیفیت نتایج امتحان نهایی خرداد ۹۵ و در جذب سوادآموزان از ۱۸ درصد به ۶۶ درصد ارتقا پیدا کرد.
اسماعیل‌زاده با بیان اینکه هدایت تحصیلی دانش‌آموزان پایه نهم به دهم بر اساس تراز علمی دانش‌آموزان انجام شد، گفت: کمپین مبارزه با بیسوادی در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن فریدونکنار اجرا شد.
وی با اشاره به عنوان‌های برتر علمی فریدونکنار یادآور شد: کسب رتبه‌های اول و دوم جشنواره الگوهای برتر تدریس در سال تحصیلی ۹۵-۹۴، کسب رتبه سوم استان در امتحانات نهایی در رشته ی علوم ریاضی و کسب رتبه دوم کشوری در جشنواره دانش آموز پژوهنده از جمله عناوین به دست آمده علمی در فریدونکنار است.
مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار ادامه داد: کسب رتبه ی اول استان در جشنواره ی علمی جابربن حیان و راهیابی به مرحله کشوری، کسب رتبه ی اول استانی در آزمون پیشرفت تحصیلی دوره ی متوسطه اول توسط مدرسه ی نمونه دولتی خوارزمی و کسب رتبه ی اول استانی در آزمون پیشرفت تحصیلی پایه ی ششم ابتدایی از دیگر افتخارات علمی است.
اسماعیل‌زاده افزود: قهرمانی تیم رباتیک پژوهش‌سرای دانش آموزی در مسابقات کشوری ایران اُپن و راهیابی به مسابقات جهانی چین، کسب مقام نایب قهرمانی مسابقات رباتیک جهانی چین در بخش انفرادی و کسب عنوان بهترین بازیکن و کسب رتبه دوم انفرادی استانی در آزمون پیشرفت تحصیلی دوره اول متوسطه از افتخارات علمی فریدونکنار است.
وی از تشکیل کانون نخبگان فرهنگی در فریدونکنار خبر داد و یادآور شد: اثر دانش‌آموز فریدونکناری به مرحله کشوری هفدهمین دوره جشنواره جوان خوارزمی راه یافت و همچنین به مقام چهارم رسید.
مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خاطرنشان کرد: قبولی دانش‌آموزان ابتدایی در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان پیشرفت ۱۵۰ درصدی داشته است.
اسماعیل‌زاده با اشاره به اینکه فریدونکنار رتبه دوم استان را در جشنواره درس پژوهی کسب کرده است، افزود: این شهرستان در اجرای پروژه مهر۹۴ نسبت به سال ۹۳ با ۱۱ پله صعود رتبه عالی استانی را کسب کرد و همچنین در سال ۹۵ هم توانست نسبت به سال گذشته ۵ رتبه ارتقا پیدا کند.
وی تصریح کرد: آموزش و پرورش فریدونکنار رتبه دوم استانی امتحانات نهایی در رشته علوم انسانی و چهارم کشوری و همچنین
رتبه دوم استانی آزمون پیشرفت تحصیلی در رشته علوم انسانی را کسب کرده است.
مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار افزود: آموزش و پرورش فریدونکنار در زمینه کیفیت نتایج امتحانات نهایی به رتبه هفتم استانی ارتقا پیدا کرد.
اسماعیل‌زاده از برگزاری ششمین المپیاد نانو کشوری در فریدونکنار خبر داد و گفت: پژوهش سرای دانش آموزی حاج امرالله خبازی رتبه نخست مازندران را دارد و در بین ۱۰ پژوهش‌سرای برتر کشور قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: مدرسه متوسطه اول دخترانه هیئت امنایی برای جذب دانش آموزان نخبه و جلوگیری از خروج نخبگان دانش آموزی از این شهرستان تاسیس شد.
مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار تصریح کرد: فریدونکنار در جشنواره درس پژوهی به همراه شهرستان‌های قائمشهر و نوشهر رتبه اول را به دست آوردند که منجر به کسب رتبه اول استان مازندران در سطح کشور شد.
اسماعیل‌زاده افزود: ۷ اثر برتر طرح معلم پژوهنده از فریدونکنار به مرحله ی استانی و ۲ طرح به مرحله کشوری راه یافتند.
وی با اشاره به اینکه فریدونکنار در جشنواره درس پژوهی در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ رتبه دوم استان را کسب کرد یادآور شد: ۴ دانش آموز از این شهرستان به مرحله کشوری مسابقات علمی عملی هنرستان های فنی و حرفه ای و کارودانش راه یافتند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news