امروز : یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۷:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پسرک ۵ ساله خانه‌ را به آتش‌ کشید+عکس

بصیرنیوز،در ساعت ۲۲ شب گذشته یک مورد حادثه حریق در یک ساختمان مسکونی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۲۴ و ۱۵ را به همراه گروه امداد و نجات شماره دو، تشک نجات و نردبام به محل حادثه واقع در افسریه، خیابان ۱۵ متری اول اعزام کرد. […]

بصیرنیوز،در ساعت ۲۲ شب گذشته یک مورد حادثه حریق در یک ساختمان مسکونی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه‌های ۲۴ و ۱۵ را به همراه گروه امداد و نجات شماره دو، تشک نجات و نردبام به محل حادثه واقع در افسریه، خیابان ۱۵ متری اول اعزام کرد.

پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که حریق در واحد طبقه اول یک ساختمان مسکونی دو طبقه  به مساحت حدود ۷۰ مترمربع رخ داده و درپی آن دود بسیار غلیظی راهروهای این ساختمان را فرا گرفته و شعله‌های آتش در حال سرایت به اماکن مجاور است، که آتش‌نشانان عملیات خود را برای اطفای حریق را آغاز کرده و مدتی بعد موفق به مهار آتش‌شدند.

دقایقی بعد نیز عوامل آتش‌نشانی موفق به اطفای کامل حریق شده و پس از ایمن‌سازی کامل محل و تخلیه دود به عملیات خود خاتمه دادند.

حمید یادگاری، مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با تایید این خبر به ایسنا گفت:‌ بررسی کارشناسان آتش‌نشانی نشان داد علت بروز این حادثه بازی پسربچه‌ای پنج ساله با فندک و افتادن شعله آن رو مواد قابل اشتعال بوده است.

به گفته وی، این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت.

پسرک 5 ساله خانه‌ را به آتش‌ کشید
پسرک 5 ساله خانه‌ را به آتش‌ کشید
پسرک 5 ساله خانه‌ را به آتش‌ کشید

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news