امروز : یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۲:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تولید و اشتغال دغدغه اصلی مردم/موتور محرک اقتصاد باید در داخل تقویت شود

بصیر، یوسف ابراهیمی در جمع مسئولان اقتصادی و کارکنان بندر فریدونکنار اظهار کرد: دغدغه اصلی مردم در بحث تولید و اشتغال است و همه این باور را دارند که تجارت می‌تواند مشکلات اشتغال و تولید را برطرف کند. وی با اشاره به رکود موجود در جامعه، گفت: یکی از راهکارهای خروج از رکود بحث تجارت […]

بصیر، یوسف ابراهیمی در جمع مسئولان اقتصادی و کارکنان بندر فریدونکنار اظهار کرد: دغدغه اصلی مردم در بحث تولید و اشتغال است و همه این باور را دارند که تجارت می‌تواند مشکلات اشتغال و تولید را برطرف کند.
وی با اشاره به رکود موجود در جامعه، گفت: یکی از راهکارهای خروج از رکود بحث تجارت و صادرات و واردات است.
مدیر گمرک فریدونکنار خاطرنشان کرد: تجارت میدان عملی است که اصل مزیت‌های نسبی در اقتصاد تحقق پیدا می‌کند و بسیار سودآور است.
ابراهیمی تصریح کرد: با افزایش بهره‌وری و کارایی می‌توانید بازار بزرگتری را در کنار بازار داخلی داشته باشید و این موجب می‌شود که هزینه‌های تولید کاهش پیدا کند.
وی افزود: تولیدکنندگان می‌توانند با تولیدات خود، فرصت شغلی فراوانی در جامعه ایجاد کنند و با این کار رشد اقتصادی محقق می‌شود.
مدیر گمرک فریدونکنار با اشاره به اینکه واردات مواد اولیه می‌تواند در رشد تولید تاثیرگذار باشد افزود: با توجه به اینکه تولید برخی از مواد اولیه در کشور هزینه‌های فراوانی دارد لازم است که با وارد کردن مواد اولیه هزینه‌های کالاها را کنترل کنیم.
ابراهیمی خاطرنشان کرد: موتور محرک اقتصاد باید در داخل تقویت شود که راهکار آن بهبود فضای کسب و کار است.
وی با اشاره به نقش سازمان گمرک در کشور گفت: گمرک می‌تواند در تراز بازرگانی، حمایت صنایع داخلی و جلوگیری از قاچاق موثر باشد.
مدیر گمرک فریدونکنار افزود: گمرک خط مقدم تجارت خارجی است و نقش اصلی سازمان‌های خارجی را بر عهده دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news