امروز : یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۳:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دادخواست طلاق بازیگر زن از همسر کارگردانش +عکس

بصیرنیوز،شخص جنیفر گارنر به عنوان اولین نفر، فرم دادخواست طلاق را به دادگاه ارائه کرده است. گزارشات حاکی از آن است که بن افلک نیز از خانه مشترک خود در برنت وود (Brentwood) اسباب کشی کرده است. جنیفر گارنر در سال گذشته، مصاحبه ای تاثیرگذار و البته گریه آور در مورد رابطه خود با بن […]

بصیرنیوز،شخص جنیفر گارنر به عنوان اولین نفر، فرم دادخواست طلاق را به دادگاه ارائه کرده است. گزارشات حاکی از آن است که بن افلک نیز از خانه مشترک خود در برنت وود (Brentwood) اسباب کشی کرده است.

بن افلاک
جنیفر گارنر در سال گذشته، مصاحبه ای تاثیرگذار و البته گریه آور در مورد رابطه خود با بن افلک داشت، جنیفر گارنری که به خاطر هر سه فرزند خود؛ ویولت ۱۱ ساله، سرافینای ۸ ساله و ساموئل ۴ ساله همچنان رابطه خود را به نحوی حفظ کرده است.
جنیفر گارنر به مجله Vanity Fair گفت: بِن عشق زندگی من است. من با او، چه کاری می توانم انجام بدهم؟ بن بهترین شخصیت و همچنین جذاب ترین و بخشنده ترین فرد در هر مجلسی است. او فقط شخصیت پیچیده ای دارد و من همیشه می گویم که وقتی خورشید به روی شما می تابد، شما می توانید آن را حس کنید و وقتی که خورشید جای دیگری بتابد، سرما همه جا را فرا می گیرد. بن می تواند شما را در یک سایه بزرگ فرو ببرد.

هر چند که احتمالاً ازدواج بن افلک و جنیفر گارنر به زودی به پایان می رسد، اما این دو برای همیشه بخشی از زندگی هم خواهند بود، تنها به این دلیل که این دو سلبریتی و بازیگر Actor مشهور، والدین سه فرزند خود هستند. گزارشات حاکیست که این دو بازیگر قصد دارند تا برای بزرگ کردن فرزندان خود با یکدیگر مشارکت داشته باشند.
یک منبع آگاه به مجله Us Weekly گفته است: مهم نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد، بن و جنیفر به بزرگ کردن فرزندان خود به عنوان یک خانواده متعهد هستند و این کار را نیز خواهند کرد. هر دوی آنها به اهمیت خانواده آگاه هستند و خود را متعهد می دانند

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news