امروز : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

«احضار روح»دانش آموزان، کلمبیا را در شوک برد +تصاویر

بصیرنیوز،تصاویری که به تازگی منتشر شده است حادثه ای عجیب در یکی از مدارس شهر “کیبدو”  کلمبیا را نشان می دهد. حدود ۲۰ دانش آموز یک مدرسه در حالی که بیحال بر زمین افتاده بودند فریاد می زدند که ” شیطان وارد بدن ما شده است.”  گفته می شود آنها در حال بازی با یک […]

بصیرنیوز،تصاویری که به تازگی منتشر شده است حادثه ای عجیب در یکی از مدارس شهر “کیبدو”  کلمبیا را نشان می دهد. حدود ۲۰ دانش آموز یک مدرسه در حالی که بیحال بر زمین افتاده بودند فریاد می زدند که ” شیطان وارد بدن ما شده است.”  گفته می شود آنها در حال بازی با یک اپلیکیشن تلفن همراه با مضمون احضار روح (called up spirits of the dead) بودند.

بلافاصله بعد از این اتفاق، این دانش آموزان به یک درمانگاه و سپس به یک کلیسا انتقال یافتند. خانوادهای آنها از کشیش کلیسا خواستند تا به آنها کمک کند. بعد از انتقال این دانش آموزان به درمانگاه پزشکان دلیل علمی برای این رفتار عجیب آنها پیدا نکردند.
“فرانسیس سالامانکا مارتینز” شهردار شهر “کیبدو” گفت : ” برخی از این دانش آموزان غش کرده بودند و برخی دیگر فریاد می زدند که شیطان وارد بدن ما شده است.”

” جوان کارلوس بارتو”، اسقف کیبدو در این خصوص گفت: ” بسیاری در کلمیبا و سایر نقاط جهان می دادند که بازیهایی نظیر ” Ouija board” زندگی عادی افراد را تحت تاثیر قرار می دهد.

بنا به گفته رسانه های محلی، کلیسای کاتولیک شهر کیبدو در حال تحقیق در این خصوص است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news