امروز : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فریدونکنار در بین ۱۰ شهرستان برتر مازندران در بخش پرورشی قرار گرفت

بصیر، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز با اشاره به برنامه‌های پرورشی اداره آموزش‌وپرورش فریدونکنار اظهار کرد: کسب رتبه های برتر استان در جشنواره هنرهای نمایشی و هنرهای آوایی و  راهیابی  به مرحله کشوری جشنواره فیلم پرسش مهر ریاست جمهوری با عنوان ” آب‌بندان” در بخش فرهنگیان از جمله برنامه‌ پرورشی این اداره بوده […]

بصیر، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز با اشاره به برنامه‌های پرورشی اداره آموزش‌وپرورش فریدونکنار اظهار کرد: کسب رتبه های برتر استان در جشنواره هنرهای نمایشی و هنرهای آوایی و  راهیابی  به مرحله کشوری جشنواره فیلم پرسش مهر ریاست جمهوری با عنوان ” آب‌بندان” در بخش فرهنگیان از جمله برنامه‌ پرورشی این اداره بوده است.

وی خاطرنشان کرد: کسب رتبه اول استان در مسابقات احکام و رتبه‌های برتر در دیگر رشته های قرآنی، کسب مدال طلا و برنز مسابقات تکواندوی کشوری و راهیابی به اردوی تیم ملی تکواندو توسط دانش‌آموز فریدونکناری و کسب رتبه دوم استان در آزمون مشاوران سراسر کشور از عنوان‌های به‌دست آمده در برنامه‌های پرورشی است.

مدیرآموزش و پرورش فریدونکنار تصریح کرد: مجمع خیرین سلامت دانش‌آموزان برای نخستین بار توسط شهرستان فریدونکنار در کشور تشکیل شده است.

اسماعیل‌زاده با بیان اینکه مشارکت دانش‌آموزان فریدونکناری در برنامه‌های فرهنگی افزایش پیدا کرده است، گفت: افزایش ۴۰ درصدی کمک‌های نقدی دانش آموزان برای بازسازی عتبات عالیات نشان از تاثیرگذاری برنامه‌های پرورشی بوده است.

وی ادامه داد: طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با مشارکت ۳ هزار دانش‌آموز و همچنین دو مرحله نمایشگاه کتاب و اهدای ۶ هزار جلد کتاب رایگان به مدارس در فریدونکنار برگزار شده است.

مدیرآموزش و پرورش فریدونکنار خاطرنشان کرد: زنگ سردار بصیرت در تمامی مدارس این شهرستان به مناسبت سالروز شهادت حاج حسین بصیر و نهادینه کردن این طرح نواخته می‌شود.

اسماعیل‌زاده تصریح کرد: ۱۰۰ فیلم جشنواره رشد در ۳۰ مدرسه شهرستان برای اولین بار اکران شد.

وی از برگزاری یادواره شهدا در تمامی مدارس فریدونکنار خبر داد و اظهار کرد: برنامه یادواره شهدا به صورت هماهنگ در تمامی مدارس فریدونکنار برگزار می‌شود و این شهرستان توانست کسب عنوان برتر استان را در اجرای یادواره شهدای دانش آموز به‌دست آورد.

مدیرآموزش و پرورش فریدونکنار یادآور شد: فریدونکنار در اجرای برنامه‌های پرورشی در بین ۱۰ شهرستان برتر استان مازندران قرار گرفته است.

اسماعیل‌زاده خاطرنشان کرد: دو مرحله همایش تجلیل از نخبگان پرورشی با تقدیر از هزار و ۶۰۰ دانش‌آموز منتخب برگزار شد.

وی با اشاره به برگزاری اردوهای مختلف فرهنگی یادآور شد: بیش از هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز به اردوهای مختلف ملی از جمله راهیان نور، بنیاد علوی، مشهد اولی‌ها، پیشاهنگان اعزام شدند.

مدیرآموزش و پرورش فریدونکنارگفت: جشنواره‌های  نقاشی خیابانی با موضوع محیط زیست و پرندگان مهاجر و انقلاب اسلامی با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و محیط زیست در این شهرستان برگزار شد.

اسماعیل‌زاده در پایان تصریح کرد: طرح سلامت دهان و دندان برای تمامی دانش‌آموزان دبستانی شهر و روستا اجرا شده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news