امروز : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لزوم همکاری مسئولان فریدونکناری برای بهره‌برداری ساختمان اداره تبلیغات اسلامی

بصیر، حجت‌الاسلام محمدعلی ابراهیم‌نژاد رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فریدونکنار در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز اظهار کرد: انقلاب اسلامی حاصل ایثار و شهادت  مردم و رهبری حکیمانه امام راحل (ره) است و آنچه در اختیار داریم نتیجه آن جانفشانی‌ها است که باید سینه به سینه به نسل‌های بعدی منتقل و از آن حراست شود. وی […]

بصیر، حجت‌الاسلام محمدعلی ابراهیم‌نژاد رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فریدونکنار در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز اظهار کرد: انقلاب اسلامی حاصل ایثار و شهادت  مردم و رهبری حکیمانه امام راحل (ره) است و آنچه در اختیار داریم نتیجه آن جانفشانی‌ها است که باید سینه به سینه به نسل‌های بعدی منتقل و از آن حراست شود.

وی در ادامه به مهمترین فعالیت‌های این اداره در بخش‌های مختلف فرهنگی، قرآنی، تبلیغی، تشکل‌ها و غیره در سال ۹۵ اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در بخش قرآنی تاکنون ۱۵ مراسم شبی با قرآن، مسابقات تفسیر نورالهدی، قرآن صاعد، مسابقه قرائت و حفظ ویژه نونهالان در ۳۰ موسسه و خانه قرآن فریدونکنار، تجلیل از ۸۰ مربی قرآن به مناسبت روز معلم برگزار شده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار افزود: اعزام دانش‌آموزان نورالهدی و مصباح الهدی به مشهد مقدس، اعزام ۷۵ نفر از مربیان قرآن برای شرکت در دوره‌های مختلف قرآنی در سطح استانی، تجلیل از پیشکسوتان قرآنی شهرستان همراه با خیرین قرآنی و برگزاری جشنواره قرآنی کودک و نوجوان ویژه دهه مبارک فجر از دیگر برنامه‌های قرآنی این اداره بوده است.

ابراهیم‌نژاد همچنین با مهم برشمردن بحث تبلیغی و فرهنگی در این مجموعه به اعزام مبلغین و مبلغات در مناسبت‌های مختلف طول سال به مساجد و حسینیه ها، هیئات مذهبی و طرح سالمسازی دریا اشاره کرد و تصریح کرد: اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار با همکاری دیگر ادارات و نهادهای شهرستان در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی اقدام به برگزاری دوره های مختلف آموزشی ویژه مبلغین و مبلغات، گفتمان‌های دینی برای دانش آموزان، سبک زندگی اسلامی می‌کند.

وی یادآورشد: اجرای طرح اوقات فراغت تابستان از جمله هسته‌ها و بوستان‌های معرفت، برگزاری اردوهای مختلف داخل و خارج از استان و غیره از برنامه‌های دیگر بخش تبلیغی و فرهنگی است که نتایج ارزشمندی را به دنبال داشته و بی شک در فضای همکاری و تعامل کارها بهترانجام می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فریدونکنار ساماندهی و هدایت بیش از ۱۵۰ هیئت مذهبی و همچنین بیش از ۱۴۰ مداح و شاعر آئینی را از دیگر برنامه های این اداره در طول سال برشمرد و تصریح کرد: اداره تبلیغات اسلامی در طول سال به‌طور منظم جلسات ماهانه ستاد شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی، شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان و شاعران آئینی را در کنار دیگر جلسات برگزار می‌کند.

ابراهیم‌نژاد در پایان به موضوع تکمیل پروژه ساختمان اداره تبلیغات اسلامی و استفاده و بهره‌برداری از ظرفیت‌های مختلف فضای اداری ساختمان در حال ساخت تبلیغات اسلامی شهرستان اشاره و تاکید کرد: مسئولان فریدونکناری باید همکاری لازم را برای بهره‌برداری هر چه زودتر ساختمان اداری این اداره داشته باشند چراکه با فضای اداری مناسب فرصت‌های ارزشمندی برای گروه های هدف سازمان  فراهم می‌شود که تاخیر آن به همان اندازه و یا بیشتر ضررهای مالی و فرهنگی بسیاری را به دنبال دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news