امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خلا ایسلندی، دردسر پرسپولیسی‌ها

بصیرنیوز،شاگردان برانکو ایوانکوویچ در دیداری که به عنوان میزبان برابر الهلال عربستان قرار گرفته بودند، علیرغم فرصت های کمی که به حریف دادند، در نهایت موفق نشدند از تک گل خود محافظت کنند و با تساوی به کار خود پایان دادند. مساله ای که در این نتیجه می‌تواند نقش اساسی را ایفا کرده باشد خلا […]

بصیرنیوز،شاگردان برانکو ایوانکوویچ در دیداری که به عنوان میزبان برابر الهلال عربستان قرار گرفته بودند، علیرغم فرصت های کمی که به حریف دادند، در نهایت موفق نشدند از تک گل خود محافظت کنند و با تساوی به کار خود پایان دادند.
مساله ای که در این نتیجه می‌تواند نقش اساسی را ایفا کرده باشد خلا حضور هواداران در این بازی و حمایت آنها از سرخپوشان بود. پرسپولیس که در دو فصل اخیر رابطه نزدیکی با هواداران خود داشته، شرایط را به گونه‌ای کرده که علیرغم شکست در دربی نیز در بازی بعدی خود سکوها را در تسخیر هوادارانش می‌بیند و از این عامل مهم برای رسیدن به نتیجه سود می‌برد. با این حال آنها در اولین جدال آسیایی خود علیرغم میزبانی نتوانستند از حریف در آزادی پذیرایی کنند و در جهنم این استادیوم توسط هوادارانش رقیب را تحت کنترل در بیاروند تا نتیجه تساوی پایان کار دو تیم باشد. قابل پیش بینی بود که با حضور هواداران این تیم در استادیوم مطمئنا شاگردان برانکو ایوانکوویچ از روحیه برتری جویی بیشتری برای شکست رقیب برخوردار بوده و می‌توانستند به نتیجه‌ای بهتر از تساوی دست یابند. آنها که در جدال‌های اخیر با حمایت ایسلندی‌وار هواداران شرایط و جو فوق العاده‌ای را به وجود آورده بودند در دیدار امروز به خوبی این خلا را مشاهده کردند.

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news