امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۰:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آیا پوتین در انتخابات ۲۰۱۸ نامزد می‎شود؟

بصیرنیوز،دمیتری پِسکوف سخنگوی کرملین امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: هنوز زود است که گفته شود ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۸ نامزد خواهد شد. پسکوف افزود: ما قبل از تبلیغات انتخاباتی وقت کافی برای رسیدگی به این امور داریم. پوتین که از بحران های اوکراین و سوریه برای […]

بصیرنیوز،دمیتری پِسکوف سخنگوی کرملین امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: هنوز زود است که گفته شود ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۸ نامزد خواهد شد.

پسکوف افزود: ما قبل از تبلیغات انتخاباتی وقت کافی برای رسیدگی به این امور داریم.
پوتین که از بحران های اوکراین و سوریه برای افزایش محبوبیت خود استفاده کرده است و تأکید دارد روسیه بار دیگر به قدرتی مطرح در جهان تبدیل خواهد شد، میان روس ها مقبولیت زیادی دارد.
ولی رشد اقتصادی روسیه روز به روز کُندتر می شود و تحریم های غرب تأثیر زیادی در وضعیت اقتصادی این کشور گذاشته است و درآمد اصلی میلیون ها خانوادۀ روس کاهش یافته است .
پیش بینی می شود که پوتین در انتخابات ریاست جمهوری مارس ۲۰۱۸ روسیه مشارکت کند و اگر پیروز شود، برای چهارمین بار رئیس جمهور روسیه خواهد شد.
نظرسنجی ژانویۀ گذشتۀ مرکز لِوادا روسیه نشان می دهد که تعداد کسانی که در روسیه خواهان مشارکت پوتین در رقابت انتخابات ریاست جمهوری هستند، افزایش یافته است .
مرکز لوادا در نتایج نظرسنجی خود آورده است: نتایج نشان می دهد که ۶۵ درصد از روس ها خواهان مشارکت پوتین در رقابت انتخاباتی هستند که این آمار در یک سال گذشته ۵۷ درصد بود .

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news