امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱:۰۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پورموسوی: از فردوسی پور دلخور هستم

بصیرنیوز،پور موسوی درباره وضعیت امروز استقلال خوزستان گفت: خدارا شکر بعد از بازی دیروز که با برد نماینده ایران و خوزستان همراه شد، امروز تمرین ریکاوری داشتیم، بازیکنان آماده بازی با الجزیره هستند. سرمربی استقلال خوزستان در ادامه افزود: بعد از تمرین برای حمایت پرسپولیس به ورزشگاه آمده ایم و امیدواریم این نماینده ایران هم […]

بصیرنیوز،پور موسوی درباره وضعیت امروز استقلال خوزستان گفت: خدارا شکر بعد از بازی دیروز که با برد نماینده ایران و خوزستان همراه شد، امروز تمرین ریکاوری داشتیم، بازیکنان آماده بازی با الجزیره هستند.

سرمربی استقلال خوزستان در ادامه افزود: بعد از تمرین برای حمایت پرسپولیس به ورزشگاه آمده ایم و امیدواریم این نماینده ایران هم برابر عربستان پیروز شود.

وی درباره دیدار برابر الجزیره امارات افزود:ما دیدار های الجزیره را آنالیز کرده ایم، ما به اینکه الجزیره سه گل از لخویا خورده فکر نمی کنیم و می خواهیم با امتیاز امارات را ترک کنیم، ما فردا به این کشور سفر خواهیم کرد.

پورموسوی در ادامه افزود: من واقعا از آقای فردوسی پور دلخور هستم؛ چرا هیچکس به ما بعد از بازی زنگ زد، آقای عادل ما هم نماینده ایران هستیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news