امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۰:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شلیک مسلمان به قلب جده+عکس

بصیرنیوز،پرسپولیس مقابل میلیاردرهای جده با اتکا به توانایی‌های بازیکن خود توانست عملکرد بهتری از حریف از خود به جا بگذارد. محسن مسلمان اما به دنبال تسخیر قلب‌ها در این بازی بود، بازی برای او فراباشگاهی بود و درگیری‌های فیزیکی و فنی‌اش با بازیکنان حریف نشان از انگیزه‌ی بالای او برای رسیدن به نتیجه خبر می‌داد. […]

بصیرنیوز،پرسپولیس مقابل میلیاردرهای جده با اتکا به توانایی‌های بازیکن خود توانست عملکرد بهتری از حریف از خود به جا بگذارد. محسن مسلمان اما به دنبال تسخیر قلب‌ها در این بازی بود، بازی برای او فراباشگاهی بود و درگیری‌های فیزیکی و فنی‌اش با بازیکنان حریف نشان از انگیزه‌ی بالای او برای رسیدن به نتیجه خبر می‌داد. هافبک شماره ۷۷ پرسپولیس که در پست وینگر و با سوئیچ وظایف با سروش رفیعی برابر الهلال قرار گرفته بود در نهایت توانست با شوتی از پشت محوطه جریمه عبدالله المعیوف، دروازه‌بان حریف را تسلیم کند تا او تنها نظاره‌گر ورود این توپ به دروازه‌اش باشد.

مسلمان که در این فصل بهترین پاسور سرخپوشان محسوب می‌شود و بر پایه همین عملکرد لقب آقا مهندس این تیم را دریافت کرده، در آستانه روز مهندس توانست فارغ از نقش همیشگی خود عمل کند و این بار پروژه‌اش را با گلزنی خاتمه دهد. هافبک شماره ۷۷ سرخپوشان با شلیکی دیدنی این بار قلب جده را در مسقط نشانه گرفت و توانست گل پرسپولیس را با توپگیری فوق العاده و ضربه نهایی به ثبت برساند.
 شلیک مسلمان به قلب جده
شلیک مسلمان به قلب جده
شلیک مسلمان به قلب جده
شلیک مسلمان به قلب جده
شلیک مسلمان به قلب جده
شلیک مسلمان به قلب جده
شلیک مسلمان به قلب جده

شلیک مسلمان به قلب جده

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news