امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۰:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تحلیل روزنامه کروات از عملکرد دو مربی آسیایی‌اش

بصیرنیوز،کروات‌ها به خاطر داشتن ۲ مربی در تیم‌های حاضر در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، عملکرد آنها را زیر نظر دارند.روزنامه جوتارنی در گزارشی به این موضوع پرداخته است. این نشریه در مورد عملکرد زوران مامیچ، سرمربی العین امارات و برانکو ایوانکوویچ، نوشت: بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا آغاز شد و برانکو ایوانکوویچ و زوران مامیچ، کار […]

بصیرنیوز،کروات‌ها به خاطر داشتن ۲ مربی در تیم‌های حاضر در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، عملکرد آنها را زیر نظر دارند.روزنامه جوتارنی در گزارشی به این موضوع پرداخته است.

این نشریه در مورد عملکرد زوران مامیچ، سرمربی العین امارات و برانکو ایوانکوویچ، نوشت: بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا آغاز شد و برانکو ایوانکوویچ و زوران مامیچ، کار خویش را در مسابقات از سر گرفتند. در شرایطی که برانکو با پرسپولیس مقابل الهلال عربستان به تساوی یک بر یک رسید که نتیجه خوب می‌تواند باشد، تساوی مامیچ با العینی‌ها (یک بر یک) برابر ذوب‌آهن ایران نتیجه‌ای نبود که کارشناسان کروات انتظارش را داشتند.

این نشریه ادامه داد:العین می‌‌توانست بیشتر از این بازی کسب کند.چرا که بازیکنانش ۲۴ شوت به سمت دروازه حریف خود داشتند در حالیکه ذوب‌آهن تنها ۳ موقعیت ایجاد کرد.العینی‌ها ۷۲ درصد زمان بازی صاحب توپ بودند اما در پایان به یک امتیاز از بازی رسیدند.تازه این در حالی بود که ذوب‌آهن با گل دقیقه ۵۷ جری بنگستون پیش افتاد و بعد العین گل تساوی را زد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news