امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۰:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نابغه کشتی ایران مربی می شود؟

بصیرنیوز،حمید سوریان درخصوص اینکه گفته می‌شود وی قرار است مربیگری کند، اظهار داشت: این خبر اصلا صحت ندارد و به خاطر علاقه و دینی که به نوجوانان داشتم، سه روز در هفته به نوجوانان تمرین می‌دهم و این بدان معنا نیست که قرار است مربی شوم. وی در ادامه افزود: بعد از المپیک لندن یکسال […]

بصیرنیوز،حمید سوریان درخصوص اینکه گفته می‌شود وی قرار است مربیگری کند، اظهار داشت: این خبر اصلا صحت ندارد و به خاطر علاقه و دینی که به نوجوانان داشتم، سه روز در هفته به نوجوانان تمرین می‌دهم و این بدان معنا نیست که قرار است مربی شوم.

وی در ادامه افزود: بعد از المپیک لندن یکسال استراحت کردم و قرار است بعد از المپیک ریو نیز یکسال استراحت کنم. تازه ۶ ماه از بازی‌ها گذشته و تصمیمی برای مربیگری ندارم و بعد از یکسال تازه تصمیم خواهم گرفت که در کشتی چه کاری انجام بدهم.

قهرمان المپیک لندن گفت: پتانسل کشتی بالاست و سه روز در هفته با تیم نوجوانان تمریناتم را ادامه می‌دهم. وقتم نسبت به قبل آزادتر شده و وظیفه خود می‌دانستم که با نوجوانان کار کنم ولی اینکه بخواهم روی به مربیگری بیاورم، صحت ندارد و بعد از استراحت یکساله در مورد آن تصمیم‌گیری خواهم کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news