امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۰:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عاقبت گوش نکردن به توصیه برانکو

بصیرنیوز،برانکو ایوانکویچ قبل از شروع بازی بارها به بازیکنانش هشدار داده بود در طول بازی، مراقب باشند نه کرنری به الهلال بدهند و نه ضربه کاشته نزدیک به دروازه، زیرا قدرت اصلی تیم عربستانی، استفاده از همین فرصت برای گلزنی است. بازیکنان پرسپولیس در فاز تدافعی و با هدایت سیدجلال حسینی، خیلی خوب در این […]

بصیرنیوز،برانکو ایوانکویچ قبل از شروع بازی بارها به بازیکنانش هشدار داده بود در طول بازی، مراقب باشند نه کرنری به الهلال بدهند و نه ضربه کاشته نزدیک به دروازه، زیرا قدرت اصلی تیم عربستانی، استفاده از همین فرصت برای گلزنی است.

بازیکنان پرسپولیس در فاز تدافعی و با هدایت سیدجلال حسینی، خیلی خوب در این مورد دوام آوردند و تنها دو کرنر نصیب الهلال در کل بازی شد اما یکی از این کرنر ها به خاطر عدم تمرکز مدافعان پرسپولیس وارد دروازه سرخپوشان شد. فقط یک لحظه غفلت کار دست پرسپولیس داد. توپ به تیر اول آمد و در حالی که هیچ بازیکنی از تیر اول محافظت نمی کرد، کارلوس ادواردوی برزیلی رسید و با یک ضربه سر، کار را تمام کرد.

اگر پرسپولیسی ها به هشدار برانکو قبل و حین بازی توجه می کردند و حواس شان در هنگام ضربه کاشته الهلال به بستن تیر اول متمرکز می شد، هرگز چنین اتفاقی رخ نمی داد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1