امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۰:۵۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسکناس‌ نو هفته آینده به بازار می آید

بصیرنیوز، رئیس کل بانک مرکزی از تزریق اسکناس‌های نو به مناسبت ایام نوروز و بهره‌مندی مردم از آنها در هفته آینده به تمامی بانک‌ها خبر داد. ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی ظهر امروز در حاشیه نشست هیأت دولت با حضور در جمع خبرنگاران، درباره ابلاغ بخشودگی سود و جریمه دیرکرد وام های زیر ۱۰۰ […]

بصیرنیوز، رئیس کل بانک مرکزی از تزریق اسکناس‌های نو به مناسبت ایام نوروز و بهره‌مندی مردم از آنها در هفته آینده به تمامی بانک‌ها خبر داد.

ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی ظهر امروز در حاشیه نشست هیأت دولت با حضور در جمع خبرنگاران، درباره ابلاغ بخشودگی سود و جریمه دیرکرد وام های زیر ۱۰۰ میلیون، گفت: همانطور که اطلاع دارید قبلاً بخشنامه آن به همه بانک‌ها ابلاغ شده منتها اینکه هر بانکی چه میزان بودجه‌ای دارد و چه میزان می‌تواند عمل کند مقداری با تأخیر انجام شد اما فکر می‌کنم اکنون دو روز است که به بانک‌ها ابلاغ شده و می‌توانند در این راستا اقدام کنند.

وی درباره تمهیدات پیش‌بینی شده نسبت به تهیه اسکناس‌های نو با نزدیکی به ایام نوروز توسط بانک‌ها، گفت: طبق روش‌های سالهای گذشته که خوشبختانه طبق برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته شده بود تاکنون مشکلی هم در این رابطه نداشته‌ایم و امسال هم همانند روش‌های گذشته عمل خواهیم کرد و از یک هفته دیگر در اختیار بانک‌ها قرار می‌گیرد تا بتوانند عمل کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news