امروز : چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۱:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

موضوع استیضاح وزیر آموزش و پرورش حل می‌شود

بصیرنیوز، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درباره استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت که معاون پارلمانی این وزارت خانه موضوع را حل می‌کند. حسینعلی امیری ظهر امروز پس از جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران افزود:  از زمانی که دانش آشتیانی کار خود را شروع کرده چند ماه بیشتر نمی گذرد بنابراین نمی توان عملکرد وی را […]

بصیرنیوز، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درباره استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت که معاون پارلمانی این وزارت خانه موضوع را حل می‌کند.

حسینعلی امیری ظهر امروز پس از جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران افزود:  از زمانی که دانش آشتیانی کار خود را شروع کرده چند ماه بیشتر نمی گذرد بنابراین نمی توان عملکرد وی را ارزیابی کنیم.

وی افزود:  الان وقت استیضاح نیست و نمایندگان هم در این زمینه هم بحث های محلی و منطقه ای دارند که خود معاون پارلمانی آموزش وپرورش این مسئله را حل می‌کند.

امیری در پاسخ به این پرسش که دولت چه اقدامی برای شفاف سازی هزینه های انتخابات جاری خواهد داشت، خاطر نشان کرد: اکنون لایحه جامع انتخابات در دولت در حال بررسی است که موضوع شفافیت هزینه های انتخاباتی نیز در این لایحه دیده شده است. دولت از این شفاف سازی استقبال می‌کند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news