امروز : پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قیمت گوجه در مازندران کاهش می‌یابد/ افزایش قیمت به‌دلیل بارندگی در جنوب

بصیر، امیرحسین فخرآوران درباره قیمت میوه و تره‌بار در بازار طی گفت‌وگویی اظهار کرد: قیمت گوجه در روزهای اخیر به ۵ هزار تومان رسید. وی ادامه داد: افزایش قیمت گوجه به‌دلیل بارندگی‌ها در منطقه جنوب بوده است که شاهد بالا رفتن قیمت محصول بودیم. رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران به روند کاهشی قیمت […]

بصیر، امیرحسین فخرآوران درباره قیمت میوه و تره‌بار در بازار طی گفت‌وگویی اظهار کرد: قیمت گوجه در روزهای اخیر به ۵ هزار تومان رسید.

وی ادامه داد: افزایش قیمت گوجه به‌دلیل بارندگی‌ها در منطقه جنوب بوده است که شاهد بالا رفتن قیمت محصول بودیم.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران به روند کاهشی قیمت گوجه در بازار استان اشاره کرد و افزود: امروز قیمت محصول در میدان میوه و تره‌بار به ۲ هزار تومان رسید و در روزهای آینده نیز کاهش می‌یابد.

فخرآوران درباره وضعیت میوه و تره‌بار در بازار، خاطرنشان کرد: در حال حاضر میوه از قیمت مناسبی در بازار برخوردار است و مشکلی نیز در میزان عرضه میوه‌ها در بازار وجود ندارد.

وی با اعلام اینکه نگرانی در مورد مرکبات مازندران در بازار وجود دارد، تصریح کرد: مسؤولان در ارتباط با فروش مرکبات سالم با قیمت مناسب چاره‌اندیشی کنند.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران در مازندران با تأکید بر برخورد جدی با متخلفان در این زمینه، گفت: فروشندگان باید با دریافت سود ۲۰ تا ۳۰ درصدی محصول میوه را در بازار به فروش برسانند و دریافت سود بیشتر تخلف محسوب شده و با این موضوع به‌صورت جدی برخورد می‌شود.

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news