امروز : پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فعالیت‌های آموزشی باید در راستای کسب مهارت دانش‌آموزان باشد

بصیر، داوود تقی‌نیا در جلسه‌ی شورای معاونین آموزش‌وپرورش فریدونکنار و پس از بازرسی مدارس این شهرستان اظهار کرد: از مدیریت اداره آموزش‌وپرورش این شهرستان بابت کسب رتبه‌ی عالی در پروژه‌ی مهر ۹۵ قدردانی می‌کنیم. وی با اشاره به هدف از این بازرسی، خاطرنشان کرد: تشخیص نقاط قوت و ضعف و حمایت از فرهنگیان این شهر […]

بصیر، داوود تقی‌نیا در جلسه‌ی شورای معاونین آموزش‌وپرورش فریدونکنار و پس از بازرسی مدارس این شهرستان اظهار کرد: از مدیریت اداره آموزش‌وپرورش این شهرستان بابت کسب رتبه‌ی عالی در پروژه‌ی مهر ۹۵ قدردانی می‌کنیم.

وی با اشاره به هدف از این بازرسی، خاطرنشان کرد: تشخیص نقاط قوت و ضعف و حمایت از فرهنگیان این شهر از اهداف این بازرسی است.

معاون مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران افزود: حضور روسای ادارات اداره کل آموزش‌وپرورش مازندران در فریدونکنار و بازرسی از مدارس این شهر و ارائه‌ی راهکار به مدیران مدارس به بهبود فرایندهای پرورشی، فرهنگی، آموزشی و اداری در این شهرستان کمک می‌کند.

تقی‌نیا بر لزوم به کارگیری روش‌های نوین و امکانات به روز در امر آموزش‌وپرورش تأکید کرد و خاطرنشان کرد: فعالیت‌های آموزشی و پرورشی باید به نحوی باشد که دانش‌آموزان به بهترین شکل از سخت‌افزارهای آموزشی استفاده کرده و مهارت‌های لازم را کسب کنند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news