امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کدام یگانهای ارتش در رزمایش ولایت ۹۵ حاضر شدند؟

بصیرنیوز، امیر دریادار آزاد سخنگوی رزمایش دریایی ولایت ۹۵ با اشاره به آغاز مرحله نهایی این زمایش از صبح امروز، اظهار کرد: در رزمایش امسال، تمام توان نیروی دریایی ارتش به علاوه بخشی از تجهیزاتی که در طول سال به نیرو پیوسته اند، برابر برنامه زمانبندی در رزمایش حضور پیدا کردند. وی افزود: یگانهای شناور […]

بصیرنیوز، امیر دریادار آزاد سخنگوی رزمایش دریایی ولایت ۹۵ با اشاره به آغاز مرحله نهایی این زمایش از صبح امروز، اظهار کرد: در رزمایش امسال، تمام توان نیروی دریایی ارتش به علاوه بخشی از تجهیزاتی که در طول سال به نیرو پیوسته اند، برابر برنامه زمانبندی در رزمایش حضور پیدا کردند.

وی افزود: یگانهای شناور سطحی، زیرسطحی، پروازی، عملیات ویژه، تفنگدار و کلاه سبز و همچنین بهداشت رزمی در دریا و ساحل، از جمله یگان هایی بودند که به منظور تامین امنیت آبهای ساحلی در رزمایش دریایی ولایت ۹۵ حضور پیدا کردند.

امیر دریادار آزاد با بیان اینکه ملت ایران ملتی صلح طلب است و آغازگر هیچ جنگی نیست، عنوان کرد: فعالیت های ما در جریان این رزمایش در راستای دکترین بازدارندگی و دفاعی است.

سخنگوی رزمایش دریایی ولایت ۹۵ در پایان خاطرنشان کرد: امروز حضور در شمال اقیانوس هند تامین کننده منافع جمهوری اسلامی ایران است و ما به همین دلیل در این منطقه حضور پیدا می کنیم.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news