امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سوتی بزرگ روزنامه سعودی درباره استقلال

بصیرنیوز،در یکی از دیدارهای حساس مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه دو تیم استقلال تهران و التعاون عربستان به مصاف هم می روند، روزنامه الریاضیه عربستان در گزارشی به معرفی باشگاه استقلال پرداخت و از این تیم به عنوان یکی از تیم‌های ریشه‌دار و قدیمی فوتبال آسیا یاد کرد. اما این روزنامه عربستانی در معرفی […]

بصیرنیوز،در یکی از دیدارهای حساس مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه دو تیم استقلال تهران و التعاون عربستان به مصاف هم می روند، روزنامه الریاضیه عربستان در گزارشی به معرفی باشگاه استقلال پرداخت و از این تیم به عنوان یکی از تیم‌های ریشه‌دار و قدیمی فوتبال آسیا یاد کرد.

اما این روزنامه عربستانی در معرفی بازیکنان استقلال گاف بزرگی داشت تا جایی که مهدی امیر آبادی، مهدی کاظمی و محسن یوسفی را جزو بازیکنان باتجربه استقلال دانسته، این درحالی است که هیچکدام از این بازیکنان الان در استقلال بازی نمی‌کنند.

امیر آبادی و کاظمی مدت‌هاست از فوتبال خداحافظی کرده‌اند و محسن یوسفی نیز در تیم پدیده بازی می‌کند. هم‌چنین این روزنامه از حسین کاظمی نیز با نام مهدی کاظمی یاد کرده است.

این روزنامه عربستانی در ادامه گزارش خود به صحبت های علیرضا منصوریان اشاره کرد و در آنها تاکید کرده که استقلال به دنبال صعود به دور بعد است و باید در دیدار برابر التعاون به پیروزی برسد.

این دیدار درحالی برگزار می‌شود که استقلال در دیدار نخست خود برابر نماینده امارات تن به شکست داد این درحالی است که التعاون توانست با یک گل لوکوموتیو را از پیش رو بردارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news