امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسلمان شدن ۳۷سرباز کره جنوبی +عکس

بصیرنیوز،من مسلمان شدم چون احساس کردم اسلام  نسبت به سایر مذاهب صلح طلب تر و بشردوستانه تر است. فکر می کنم اگر شما  بتوانید از طریق دین با اهالی محلی ارتباط برقرار کنید، کمک بزرگی برای احیای صلح  خواهید کرد.” گفته می شود اواخر جولای سربازهای کره ای  درحال آرایش نظامی به اسلام گرویدند ظهر […]

بصیرنیوز،من مسلمان شدم چون احساس کردم اسلام  نسبت به سایر مذاهب صلح طلب تر و بشردوستانه تر است. فکر می کنم اگر شما  بتوانید از طریق دین با اهالی محلی ارتباط برقرار کنید، کمک بزرگی برای احیای صلح  خواهید کرد.”

مسلمان شدن ۳۷سرباز کره جنوبی

گفته می شود اواخر جولای سربازهای کره ای  درحال آرایش نظامی به اسلام گرویدند ظهر جمعه ۳۷ نفر از اعضای  اعزامی عراق “واحد زیتون” ، شامل ستوان سون جین گو از نیروهای ویژه تیپ یازدهم، به سمت مسجدی در هانام دانگ در سئول رفته و مراسم تشرف به اسلام را در آنجا برگزار کردند.

سربازها  طبق آداب اسلام غسل کردند و در مسجد هنگام نماز جمعه با کمک “امام جماعت” به اسلام گرویدند. با اجازه امام، تمام مسلمانان و سربازان کره ای در یک خط راست ایستادند تا نشان دهند همه در برابر خدا یکسانند و اعتراف به ایمان کنند.

آنها اقراری عربی را حفظ کردند: ” اشهد ان لا اله الا الله، محمد رسول الله” به این معنی که ” شهادت می دهم خدایی جز الله نیست و محمد پیامبر خداست.”

یک واحد اداری اظهار داشت: سربازان تحت تاثیر اهمیت یکسانی دین که در دنیای مسلمانان درنظر گرفته شده بود، قرار گرفتند. همچنین مسلمانان حتی در جنگ هم به زنان مسلمان حمله نمی کنند.

سرجوخه ی واحد زیتون، پاک سئونگ اوک، از بخش یازدهم ارتش بیان داشت :” من فارغ التحصیل زبان عربی هستم و از این رو با قرآن هم سروکار داشتم، علاقه بسیار زیادی به اسلام پیدا کرده بودم، بنابراین در طول این تجربه مذهبی خود تصمیم گرفتم مسلمان شوم.( تهیه شده در واحد زیتون).”

او با اشتیاق و علاقه  در ادامه اینگونه اذعان داشت: ” اگر به عراق فرستاده شویم،‌ دوست دارم با مردم محلی در مراسمات مذهبی شرکت کنم تا آن ها با ما احساس برادری داشته باشند و متقاعدشان کنم که سربازان کره ای لشکری برای اشغال نیستند، بلکه نیروهایی اعزامی، برای تامین و حمایت از بشردوستی هستند.”

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news