امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دوست خیابانی، سارق حرفه‌ای از کار درآمد

بصیرنیوز، مرد جوان وقتی در مترو با فردی آشنا شد و پیشنهاد کار برای مترجمی را پذیرفت خبر نداشت در دام سارقی حرفه‌ای گرفتار شده است. اين مرد مدتي قبل با حضور در اداره پليس گفت: چند روز پيش در مترو با مرد جواني به نام محمد آشنا شدم. او وقتي متوجه شد به زبان […]

بصیرنیوز، مرد جوان وقتی در مترو با فردی آشنا شد و پیشنهاد کار برای مترجمی را پذیرفت خبر نداشت در دام سارقی حرفه‌ای گرفتار شده است.

اين مرد مدتي قبل با حضور در اداره پليس گفت: چند روز پيش در مترو با مرد جواني به نام محمد آشنا شدم. او وقتي متوجه شد به زبان كردي و عراقي تسلط دارم، پيشنهاد كار به‌عنوان مترجم داد و من قبول كردم. او به من گفت هرچه دلار داري همراهت بياور تا مرا نزد چند مرد عراقي ببرد و معامله‌اي انجام بدهيم اما در خارج از شهر توقف كرد و با سنگ ضربه‌اي به سرم زد و مرا به پايين دره پرتاب كرد.

او با سرقت‌ دلارهايم فرار كرد اما من زنده ماندم. پس از اين شكايت، پرونده‌اي پيش روي قاضي سهرابي بازپرس شعبه نهم دادسراي جنايي تهران تشكيل شد و تيمي از مأموران اداره يازدهم پليس آگاهي پايتخت متهم فراري را شناسايي و دستگير كردند. او روزگذشته به دادسرا منتقل شد و در تحقيقات خود را بي‌گناه دانست. تحقيقات از اين مرد در اداره آگاهي تهران ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news