امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسابقه رادیویی در ایام فاطمیه

بصیرنیوز، ویژه برنامه «عقیق» کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است که به منظور آشنایی بیشتر مخاطبان با زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) با رویکرد دینی و مذهبی تهیه شده است، مسابقه ویژه ایام فاطمیه از امروز به مدت یک هفته ساعت ۱۸:۳۰ اجرا می شود. شرکت کنندگان در این مسابقه با […]

بصیرنیوز، ویژه برنامه «عقیق» کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است که به منظور آشنایی بیشتر مخاطبان با زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) با رویکرد دینی و مذهبی تهیه شده است، مسابقه ویژه ایام فاطمیه از امروز به مدت یک هفته ساعت ۱۸:۳۰ اجرا می شود.

شرکت کنندگان در این مسابقه با پاسخ به بخش اطلاعات عمومی و کسب ۹۴ امتیاز می توانند برنده این مسابقه شوند. پرسش ها هم به بخش هایی از زندگینامه حضرت صدیقه طاهره(س)، فضائل اخلاقی و خلق و خوی حضرت و… اختصاص یافته است.

علاوه بر این شرکت‌کننده باید اطلاعاتی از اماکن مذهبی و دیدنی ارائه دهند و بازیگری و گزاشگر محله هم باشند. پخش گزیده‌ای از سخنرانی بزرگان و روایت‌ها حاوی پیام‌های اخلاقی و مذهبی، از دیگر بخش‌هاست.

بخش‌هایی از فیلم و سریال مرتبط با زندگی حضرت پخش و خلاصه‌ای از فیلم و بیوگرافی عوامل برنامه ساز ارائه می‌شود. در ادامه هم حجت الاسلام احمدرضا شیروانی، کارشناس مذهبی برنامه مطالبی متناسب با مضمون ایام فاطمیه مطرح می‌کند.

مخاطبان جهت شرکت در مسابقه از طریق شماره پیامک ۳۰۰۰۰۹۴ یا شماره تلفن گویای برنامه ۲۷۸۶۰۰۹۴ و شماره تلفن‌های ۲۲۰۴۰۵۳۰ و ۲۲۰۵۴۰۸۸ می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند، محدودیتی برای ثبت نام از شرکت کننده‌ها نیست.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news