امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۳:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

لباس عجیب طراحان مُد ویژه مسافرت هوایی+عکس

بصیرنیوز،نگرانی در مورد تحمیل هزینه‌های اضافه بار قبل از پرواز یکی از دغدغه‌های اغلب مسافرینی است که هواپیما را برای سفرهای خود انتخاب کرده‌اند.   به نقل از «دیلی‌میل»، طراحان مد استرالیا  باصطلاح «پالتو-چمدان»(Airport Jacket) را  طراحی کردند که در جیب‌های آن می‌توان وسایلی به وزن تا ۱۵ کیلو را جا داد. این پالتو دارای […]

بصیرنیوز،نگرانی در مورد تحمیل هزینه‌های اضافه بار قبل از پرواز یکی از دغدغه‌های اغلب مسافرینی است که هواپیما را برای سفرهای خود انتخاب کرده‌اند.

 لباس عجیب طراحان مُد ویژه مسافرت هوایی

به نقل از «دیلی‌میل»، طراحان مد استرالیا  باصطلاح «پالتو-چمدان»(Airport Jacket) را  طراحی کردند که در جیب‌های آن می‌توان وسایلی به وزن تا ۱۵ کیلو را جا داد.

این پالتو دارای ۱۴ جیب عمیق است که در آنها می‌توان برای مثال، دو « نت بوک»، آی پد، دو جفت کفش، شلوار،۵ تی‌شرت و ژاکت و دوربین عکاسی  جا داد.

شرکت تولیده کننده Juice Promotions Australia در توضیح این اختراع گفت که مسافران  هواپیما  لزومی ندارد وسایل خود را در چمدان بگذارند و به بار بدهند؛ آنها می‌توانند وسایل خود را با پوشیدن این پالتو به داخل هواپیما ببرند.

در صورت  نیاز می‌توان «Airport Jacket» را به  ساک دستی تبدیل کرد که در این حالت بلندی این پالتو با جیب‌های جدا شونده تنظیم می‌شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news