امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۳:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

«مت دیمون» لوح فیلم «فروشنده» را اعطا کرد

بصیرنیوز،«مت دیمون» لوح نامزدی فیلم «فروشنده» را در غیاب اصغر فرهادی، به رئیس کمپانی پخش این فیلم در آمریکا داد. در مراسم اعطای لوح ویژه فیلم‌های نامزد اسکار در شاخه بهترین فیلم خارجی اسکار، «مت دیمون» بازیگر سرشناس آمریکایی که مسئولیت اعطای این لوح‌ها را برعهده داشت، ضمن ستایش فیلم «فروشنده» و فیلمسازی اصغر فرهادی، […]

بصیرنیوز،«مت دیمون» لوح نامزدی فیلم «فروشنده» را در غیاب اصغر فرهادی، به رئیس کمپانی پخش این فیلم در آمریکا داد.

«مت دیمون» لوح فیلم «فروشنده» را اعطا کرد

در مراسم اعطای لوح ویژه فیلم‌های نامزد اسکار در شاخه بهترین فیلم خارجی اسکار، «مت دیمون» بازیگر سرشناس آمریکایی که مسئولیت اعطای این لوح‌ها را برعهده داشت، ضمن ستایش فیلم «فروشنده» و فیلمسازی اصغر فرهادی، لوح فیلم «فروشنده» را در غیاب این کارگردان به «چارلز کوهن» بنیان‌گذار و مدیرعامل کمپانی پخش «Cohen Media Group» داد که در کنار آمازون استودیو، پخش فیلم «فروشنده» در آمریکا را برعهده دارد.

«فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی که امسال نماینده سینمای ایران در جوایز اسکار است و اکنون در ۹۴ سالن سینمایی در آمریکا در اکران است، فروش خود را پس از نزدیک به یک‌ماه اکران به بیش از یک میلیون دلار رسانده است.

فیلم «فروشنده» در کنار فیلم‌هایی از آلمان، استرالیا، سوئد و دانمارک نامزد نهایی شاخه بهترین فیلم خارجی جوایز اسکار ۲۰۱۷ است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news