امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۳:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اخذ عوارض طرح ترافیک از خودروهای پلاک سیاسی

بصیرنیوز،امروز یک فوریت طرح “اخذ عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک از خودروهای با پلاک سیاسی، سرویس سفارتخانه‌ها و سازمان‌های بین‌المللی” به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر تهران رسید. شهر تهران در سیصد و سی و سومین جلسه شورا بررسی یک فوریت طرح “اخذ عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک از خودروهای با پلاک سیاسی، […]

بصیرنیوز،امروز یک فوریت طرح “اخذ عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک از خودروهای با پلاک سیاسی، سرویس سفارتخانه‌ها و سازمان‌های بین‌المللی” به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر تهران رسید.

شهر تهران در سیصد و سی و سومین جلسه شورا بررسی یک فوریت طرح “اخذ عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک از خودروهای با پلاک سیاسی، سرویس سفارتخانه‌ها و سازمان‌های بین‌المللی” در دستور جلسه قرار گرفت.

حبیب کاشانی در تشریح این امر گفت: اگر قرار باشد خودروهای خارجی در ورود به محدوده طرح ترافیک محدودیتی نداشته باشند و بر خودروهای شهروندان ارجح باشند باید گفت این امر شبیه کاپیتولاسیون می‌شود. لذا این خودروها به هر تعداد که هستند باید عوارض را بپردازند همچنانکه سفارتخانه‌ها عوارض پسماند و نوسازی را نیز می‌پردازند.

در ادامه غلامرضا انصاری نیز گفت: من مخالف این امر نیستم اما باید از وزارت خارجه استعلام گرفته شود تا در روابط با دیگر کشور‌ها خللی ایجاد نشود.

چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران نیز گفت: ما با برخی کشور‌ها پروتکل همکاری داریم ولی با کشور هایی که قرارداد نداریم می‌توانیم این امر را اجرا کنیم.

در نهایت یک فوریت این طرح با اکثریت آرا به تصویب رسید.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news