امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اکران عمومی فیلم اردوغان در آستانه رفراندوم+عکس

بصیرنیوز،اکران عمومی فیلمی درباره زندگی رئیس‌جمهور ترکیه در سوم ماه مارس آغاز می‌شود. به نقل از پایگاه خبری دی‌کن، قرار است مراسم فرش قرمز و اکران خصوصی فیلم “رئیس” امروز(یکشنبه) ۲۶ فوریه همزمان با روز تولد رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه انجام شود. این فیلم که درباره زندگی رجب طیب اردوغان است در حالی به […]

بصیرنیوز،اکران عمومی فیلمی درباره زندگی رئیس‌جمهور ترکیه در سوم ماه مارس آغاز می‌شود.

اکران عمومی فیلم اردوغان در آستانه رفراندوم پیش‌روی ترکیه

به نقل از پایگاه خبری دی‌کن، قرار است مراسم فرش قرمز و اکران خصوصی فیلم “رئیس” امروز(یکشنبه) ۲۶ فوریه همزمان با روز تولد رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه انجام شود.

این فیلم که درباره زندگی رجب طیب اردوغان است در حالی به نمایش عمومی گذاشته خواهد شد که کمپین “آری” حزب عدالت و توسعه برای رفراندوم تغییرات قانون اساسی درحال برگزاری است.

اکران عمومی فیلم اردوغان در آستانه رفراندوم پیش‌روی ترکیه

این فیلم نه تنها در ترکیه بلکه در آلمان، اتریش، هلند، بلژیک، ایتالیا، انگلیس، فرانسه، دانمارک، نروژ و فلاند نیز به نمایش گذاشته می‌شود.

کارگردان این فیلم خداوردی یاووز است. رها بی‌اغلو، درنقش اردوغان و اوزلم بال‌جی، در نقش امینه اردوغان(همسر اردوغان) بازی کرده‌اند. قرار است تهیه کننده فیلم رئیس‌ پس از این فیلم کارگردانی فیلم بیداری درباره اتفاقات رخ داده در شب کودتای ۱۵ ژوئیه را بر عهده بگیرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news