امروز : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۰:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

راز روبان‌ آبی لباس ستاره‌های هالیوود چه بود؟ +تصاویر

بصیرنیوز، هشتاد و نهمین مراسم اسکار سحرگاه امروز در هالیوود، لس‌آنجلس با حواشی زیادی برگزار شد. یکی از تفاوت‌های مراسم امسال با مراسم‌های سال گذشته لباس عده‌ای از ستاره‌های هالیوود بود که روبانی آبی روی آن‌ها نصب شده بود. این افراد در مصاحبه‌هایشان ابراز داشتند که اینکار را در اعلام همبستگی با اتحادیه آزادی شهروندان […]

بصیرنیوز، هشتاد و نهمین مراسم اسکار سحرگاه امروز در هالیوود، لس‌آنجلس با حواشی زیادی برگزار شد.

یکی از تفاوت‌های مراسم امسال با مراسم‌های سال گذشته لباس عده‌ای از ستاره‌های هالیوود بود که روبانی آبی روی آن‌ها نصب شده بود.

این افراد در مصاحبه‌هایشان ابراز داشتند که اینکار را در اعلام همبستگی با اتحادیه آزادی شهروندان آمریکایی و در اعتراض به دستور ممنوعیت «دونالد ترامپ»  به لباس‌های خود زده‌اند.

 روبان‌ آبی لباس ستاره‌های هالیوود
از جمله کسانی که به لباسشان روبان زده بودند، می‌توان به «راث نگا»، «لین مانوئل میراندا» و «کارلی کلوس»  اشاره کرد.

«راث نگا» که در این دوره از رقابت‌های اسکار برای بازی در فیلم «دوست داشتن»، نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر زن شده بود، روبان آبی مورد نظر را روی لباس قرمز خود نصب کرده بود.

وی در اینباره در صفحه اینستاگرام خود نوشت: اجدادم کسانی هستند که من به آنها بسیار افتخار می‌کنم.

 روبان‌ آبی لباس ستاره‌های هالیوود
«کارلی کلوس» که نامزد «جاشوآ کاشنر»، برادر «جرارد کاشنر»، مشاور کاخ سفید، نیز هنگام حضور بر فرش قرمز اسکار روی لباسش روبان آبی دوخته بود که او نیز مسئله مخالفت با سیاست‌های مهاجر ستیزانه «دونالد ترامپ» را تأیید کرد.

بنا بر این گزارش، مراسم اسکار امسال به خاطر مخالفت برگزارکنندگان و حضار در این مراسم با سیاست‌های ضد مهاجر و ضد مسلمان «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور جدید ایالات متحده آمریکا، یکی از سیاسی‌ترین اسکار‌های تاریخ سینما برآورد شده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news