امروز : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اجرای ۴ پروژه عمرانی در مدارس فریدونکنار به‌صورت همزمان

بصیر، سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز با اشاره به فعالیت‌های عمرانی و رفاهی اداره آموزش‌وپرورش فریدونکنار اظهار کرد: همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز به همراه جذب خیرین جدید و انعقاد قرارداد با آن‌ها در سه مرحله برگزار شد. وی خاطرنشان کرد: افتتاح مدرسه ۶ کلاسه مرحوم عابدیان(سعدی سابق) و دبستان ۶ کلاسه مسلم […]

بصیر،

سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار بصیرنیوز با اشاره به فعالیت‌های عمرانی و رفاهی اداره آموزش‌وپرورش فریدونکنار اظهار کرد: همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز به همراه جذب خیرین جدید و انعقاد قرارداد با آن‌ها در سه مرحله برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: افتتاح مدرسه ۶ کلاسه مرحوم عابدیان(سعدی سابق) و دبستان ۶ کلاسه مسلم بن عقیل، ساماندهی فضای آموزشی و رفع مشکلات موجود برای اولیا و دانش‌آموزان و اجرای همزمان ۴ پروژه عمرانی احداثی و مقاوم سازی از دیگر فعالیت‌های عمرانی و رفاهی در فریدونکنار بوده است.

مدیر آموزش‌وپرورش فریدونکنار تصریح کرد: دبیرستان مصطفی خمینی با اعتبار ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مقاوم‌سازی شد.

اسماعیل‌زاده از جذب اعتبار ۷ میلیارد ریالی خبرداد و گفت: این اعتبار از سوی  بنیاد برکت برای احداث دبستان ۶ کلاسه شهیدان رضایی اختصاص داده شده است.

وی یادآور شد: ساخت هنرستان فنی مرحوم نصیری  توسط فرزندان این خیر با اعتبار۱۲ میلیارد ریال آغاز شده است.

مدیر آموزش‌وپرورش فریدونکنار از برگزاری نشست مشترک با وزیر آموزش‌وپرورش خبر داد و افزود: در این نشست اعتبارات ویژه‌ای برای بخش عمرانی و رفاهی آموزش‌وپرورش فریدونکنار در نظر گرفته شده است.

اسماعیل‌زاده خاطرنشان کرد: مفاد قانونی شورای آموزش‌وپرورش و استیفای حقوق آموزش‌وپرورش در بخش اعتبارات پیگیری شد.

وی تصریح کرد: آموزشگاه ۶ کلاسه روستای بنه‌کنار و نمازخانه آموزشگاه جابربن حیان در ایام دهه فجر امسال افتتاح شد.

مدیر آموزش‌وپرورش فریدونکنار گفت: جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین مطابق با اساسنامه به‌صورت مداوم برگزار شده و شناسایی خیرین مدرسه‌ساز و عقد قرارداد با یکی از خیرین برای اتمام پروژه ساحلی فنی و حرفه‌ای از جمله برنامه‌هایی است که در این مجمع پیگیری می‌شود.

اسماعیل‌زاده با اشاره به اینکه کمیته درآمدزایی برای رفع برخی از مشکلات مالی فعال است، اظهار کرد: این کمیته توانست اعتباری ۱۰ برابری نسبت به سال ۹۲ و ۳۰ برابری نسبت به سال ۹۱ جذب کند.

وی خاطرنشان کرد: ساماندهی به وضعیت اسکان مدارس و تهیه اسپانسر مالی برای درآمدزایی بیشتر از دیگر برنامه‌های اداره آموزش و پرورش فریدونکنار است.

مدیر آموزش‌وپرورش فریدونکنار تصریح کرد: ۱۶۰هزار نفر روز مسافر فرهنگی از تابستان ۹۳ تا مرداد ۹۵ در ایام تعطیلات تابستانی و نوروزی در فریدونکنار پذیرش و اسکان داده شده‌اند.

اسماعیل‌زاده در پایان گفت: بهسازی فضای ساختمان مدیریت آموزش و پرورش، بانشاط سازی محیط کاری واحدهای اداری، انجام امور عمرانی در اکثر مدارس شهرستان و شاداب سازی محیط‌های آموزشی با اعتبارات خیرین، مشارکت‌های مردمی و درآمدهای قانونی از دیگر فعالیت‌های بخش عمرانی و رفاهی اداره آموزش و پرورش فریدونکنار است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news