امروز : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۲۳:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بسیج باید هوشیاری دهنده باشد/فراوانی منتقدان بسیج در صورت عملکرد نسنجیده

بصیر، حسین منفردی سرپرست فرمانداری فریدونکنار در آئین تکریم و معارفه فرمانده حوزه بسیج اداری کارگری این شهرستان با بیان اینکه بسیج باید اجرایی‌ترین نهادی باشد که احکام و دستورات دین در آن تحقق یابد، اظهار کرد: بسیج باید هوشیاری دهنده تهدیدهای داخلی و خارجی باشد. وی خاطرنشان کرد: هر گروهی که نگاه خدامحوری داشته […]

بصیر، حسین منفردی سرپرست فرمانداری فریدونکنار در آئین تکریم و معارفه فرمانده حوزه بسیج اداری کارگری این شهرستان با بیان اینکه بسیج باید اجرایی‌ترین نهادی باشد که احکام و دستورات دین در آن تحقق یابد، اظهار کرد: بسیج باید هوشیاری دهنده تهدیدهای داخلی و خارجی باشد.
وی خاطرنشان کرد: هر گروهی که نگاه خدامحوری داشته باشد در میان مردم قابل پذیرش است و هر انسانی که دغدغه خدمت به بشر را دارند باید بتوانند در این نهاد ارزشمند خدمت کنند.
سرپرست فرمانداری فریدونکنار تصریح کرد: برای بسیج نباید مرزی قائل بود و با توجه به گستردگی بسیج احتمال نفوذ افراد سوءاستفاده‌گر وجود دارد که باید مراقب بود.
منفردی با اشاره به اینکه نباید با عملکرد نامناسب جایگاه بسیج را زیرسوال برد، گفت: در بسیج اگر عملکرد نسنجیده باشد منتقدان فراوان می‌شوند و دشمن از آن به بهترین شکل ممکن استفاده می‌کنند.
وی افزود: عملکرد بسیج باید به گونه‌ای باشد که امنیت درون و بیرون کشور فراهم باشد و لازم است که انسجام، وحدت و وفاق ملی از سوی بسیج ایجاد شود.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news