امروز : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور هزار بسیجی در حوزه بسیج اداری و کارگری فریدونکنار

بصیر، امیر حسین اسفندیان فرمانده سابق حوزه بسیج اداری کارگری فریدونکنار در آئین تکریم و معارفه فرمانده حوزه بسیج اداری کارگری این شهرستان، اظهار کرد: از ۱۷ سالگی نوجوانی و جوانی خود را در پاک‌ترین نهاد انقلابی این نظام گذراندم. وی با بیان اینکه هر کجا که به حضور بسیج نیاز بود، در آنجا مشارکت […]

بصیر، امیر حسین اسفندیان فرمانده سابق حوزه بسیج اداری کارگری فریدونکنار در آئین تکریم و معارفه فرمانده حوزه بسیج اداری کارگری این شهرستان، اظهار کرد: از ۱۷ سالگی نوجوانی و جوانی خود را در پاک‌ترین نهاد انقلابی این نظام گذراندم.
وی با بیان اینکه هر کجا که به حضور بسیج نیاز بود، در آنجا مشارکت فعالی داشت، تصریح کرد: انتظار از بسیج کارمندی و کارگری، ایجاد یک بسیجی در تراز انقلاب بود که در فریدونکنار تا حدود زیادی محقق شد.
فرمانده سابق حوزه بسیج اداری کارگری فریدونکنار با اشاره به اینکه در سال ۸۹ این مسئولیت را پذیرفتم، گفت: در سال ۱۳۹۰ بسیج ادارت به کانون بسیج اداری کارگری تبدیل شد.
اسفندیان با بیان اینکه در سال ۹۲ به حوزه بسیج درجه ۲ شد و در سال ۹۳ به حوزه درجه یک ارتقا یافت، اظهار کرد: در سال ۹۴ حوزه برتر در میان نواحی مازندران انتخاب و تجلیل شدیم.
وی افزود: در حال حاضر ۲۴ پایگاه بسیج و هزار بسیجی عادی و فعال در این حوزه حضور دارند.
فرمانده سابق حوزه بسیج اداری کارگری فریدونکنار در پایان از همکاری و تعامل فرمانداران و فرمانده‌هان سپاه قاسمی، ابراهیمی، ادیبی، منفردی، خلیلی، مسلمی، میرشفیعی و باقرزاده تشکر کرد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news