امروز : چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

روحیه بسیجی در خدمات‌دهی کارمندان موثر است

بصیر، سیداحمد میررمضانی فرمانده جدید حوزه بسیج اداری و کارگری فریدونکنار در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده این حوزه و  در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما، اظهار کرد: حراست از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی از وظایف مهم بسیج است. وی خاطرنشان کرد:ایجاد روحیه و تفکر بسیجی، انسجام و وحدت بخشیدن، ایجاد خودباوری، افزایش بصیرت و […]

بصیر، سیداحمد میررمضانی فرمانده جدید حوزه بسیج اداری و کارگری فریدونکنار در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده این حوزه و  در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما، اظهار کرد: حراست از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی از وظایف مهم بسیج است.
وی خاطرنشان کرد:ایجاد روحیه و تفکر بسیجی، انسجام و وحدت بخشیدن، ایجاد خودباوری، افزایش بصیرت و منسجم کردن نیروهای بسیجی از برنامه‌های حوزه اداری و کارگری است.
فرمانده جدید حوزه بسیج اداری و کارگری فریدونکنار تصریح کرد: داشتن یک روحیه بسیجی در میان کارمندان می‌تواند فعالیت تاثیرگذار و خدمات‌دهی آن دستگاه را بیشتر کند.

وی افزود: بسیج ادارت می‌تواند زمینه تصمیم‌سازی را برای مدیران انقلابی در راستای نهادینه شدن ارزش‌های انقلاب اسلامی برای خدمتگزاری دنبال کند.
میررمضانی در پایان گفت: تلفیق روحیه و غیرت بسیجی با نیروی کار، عامل موثری در رشد کیفیت اقتصادی شده و ما را می‌تواند در صحنه اقتصاد مقاومتی کمک کند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news