اتفاقات عجیبی که در روسیه رخ داده است+عکس

بصیرنیوز، روسیه کشور زیبایی است. کشور خرس های قهوه ای، سیرک ها و عجایب‌. در این گزارش با اتفاقات منحصر به فردی آشنا خواهید شد که در کشور برف و یخ روسیه اتفاق افتاده است.

پرستشگاه گدجت، شخصیت کارتونی دیزنی
اتفاقات عجیبی که در روسیه رخ داده است

شخصیت کارتونی گدجت Gadget Hackwrench در روسیه مورد علاقه گروهی از مردم بوده است تا جایی که علاقه مندان معبد گدجت را تأسیس کرده و به ابراز عشق و ستایش به او پرداخته اند و حتی همچون بتی او را پرستیده اند. این معبد یکی از عجیب ترین معابد دنیا به شمار می رود.

ماشین ترابانت

اتفاقات عجیبی که در روسیه رخ داده است

ماشین ترابانت از جمله بدترین ماشین های تعدیل شده در روسیه بود. در سال ۱۹۰۰ این ماشین ارزان و در دسترس همگان نبود. اما امروز به ماشین های اصلاح شده متمایزی تبدیل شده اند که بر روی آنها تغییرات گسترده ای رخ داده و در مدل های مختلفی همچون در طلایی ها وجود دارد.

دوربین های مداربسته در ماشین ها

اتفاقات عجیبی که در روسیه رخ داده است

در این کشور دوربین های مداربسته روی کنترل پنل ماشین قرار گرفته تا میزان تقلب در بیمه را کاهش داده و به حمایت از مردم در دادگاه کمک کند.

سیرک گربه ها

اتفاقات عجیبی که در روسیه رخ داده است

یوری کوکلاچیف سیرک گربه ها به نام «خانه گربه ها» را به راه انداخت. در سال ۲۰۰۵ میلادی، تئاتر «خانه گربه ها» به دلیل کمک به کودکان فقیر و یتیم، مقام «نهاد رسمی فرهنگی» اعطا شد، این سیرک تا کنون با  ۱۲۰ گربه به ۸۰ کشور جهان سفر کرده است.

ماجراجویان آسمان خراش ها

 اتفاقات عجیبی که در روسیه رخ داده است

ماجراجویی بالا رفتن از آسمان خراش ها و جرثقیل ها از روسیه آغاز شد. از جمله معروفترین آنها بالا رفتن از ارتفاعات چرنوبیل بود که پنج ماجراجو در آن کشته شدند.

خرس های قهوه ای و یک عادت عجیب

اتفاقات عجیبی که در روسیه رخ داده است

در روسیه صد هزار خرس زندگی می کنند که اغلب خرس های قهوه ای هستند. برخی از این خرس ها عادات عجیبی دارند؛ برای مثال در یکی از پارک های طبیعی روسیه خرس ها به بوییدن سوخت معتاد هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا