امروز : پنج شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۲
تاریخ : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱ - ۷:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تنش و جنگ استراتژی اسرائیل در منطقه

علی قاسمی در جمع مسئولین ادارات و نهاد های فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در مجمع عمومی سازمان ملل تغییر ادبیات کلامی دنیا به تغییر ادبیات رفتاری نیز رسیده بود. وی با بیان اینکه اسرائیل به شدت از این نوع تغییرات و گفتمان عصبی است، تصریح کرد: […]

علی قاسمی در جمع مسئولین ادارات و نهاد های فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در مجمع عمومی سازمان ملل تغییر ادبیات کلامی دنیا به تغییر ادبیات رفتاری نیز رسیده بود.

وی با بیان اینکه اسرائیل به شدت از این نوع تغییرات و گفتمان عصبی است، تصریح کرد: سیاست اسرائیل همواره ایجاد تنش و بحران در منطقه است و در سایه این مشکلات ادامه حیات می دهد.

قاسمی با اشاره به اینکه منافع ملی در چارچوب دیپلماسی دنبال می شود، خاطرنشان کرد: پیگیری منافع، حقوق ملت و امنیت ملی در سایه دیپلماسی عزتمندانه در سه اصل عزت، حکمت و مصلحت صورت می پذیرد.

فرماندار فریدونکنار با تاکید بر اینکه ایران در معماری تامین امنیت منطقه نقش بسزایی دارد، گفت: نقش ایران در افغانستان و سوریه بر کسی پوشیده نیست، غرب در امنیت خاورمیانه چاره ای جز نگاه به ایران ندارد و نمیتواند ایران را در معماری خاورمیانه حذف کند.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1