امروز : پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۲۲:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امروز کدام استان‌ها بارانی می‌شوند؟ +جدول

بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی با گذر امواج تراز میانی جو امروز بارش‌های پراکنده در دامنه‌های زاگرس، مناطق مرکزی و شمال شرق و جنوب شرق رخ خواهد داد. از بعدازظهر پنج شنبه سامانه بارشی دیگری از سمت مرزهای غربی و شمال غرب وارد کشور خواهد شد که عمده بارش در بعد از ظهر پنج […]

بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی با گذر امواج تراز میانی جو امروز بارش‌های پراکنده در دامنه‌های زاگرس، مناطق مرکزی و شمال شرق و جنوب شرق رخ خواهد داد.

از بعدازظهر پنج شنبه سامانه بارشی دیگری از سمت مرزهای غربی و شمال غرب وارد کشور خواهد شد که عمده بارش در بعد از ظهر پنج شنبه و طی روز جمعه در همین مناطق خواهد بود.

روزهای پنج شنبه و جمعه پدیده گرد و غبار در جنوب غرب کشور نیز محتمل خواهد بود. طی روزهای پنج شنبه و جمعه افزایش قابل ملاحظه دما بین ۱۰ تا ۱۵ درجه سلسیوس در سواحل دریای خزر به همراه وزش باد پیش بینی می‌شود و دریای خزر نیز در این مدت مواج خواهد بود.

وزش باد شدید در اردبیل و گیلان نیز در روزهای پنج شنبه و جمعه پیش بینی می‌شود.
در روز شنبه بارش‌ها در بخش هایی از غرب و دامنه‌های البرز و به صورت پراکنده در بخش هایی از شمال غرب و جنوب شرق ادامه خواهد داشت.
نقشه آب و هوا

وضعیت آب و هوای ۲۴ فروردین/مناطق غربی میزبان باران خواهند شد+جدولوضعیت آب و هوای ۲۴ فروردین/مناطق غربی میزبان باران خواهند شد+جدولوضعیت آب و هوای ۲۴ فروردین/مناطق غربی میزبان باران خواهند شد+جدول

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news