امروز : پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یک کارشناس تلویزیونی، کاندیدا شد +عکس

سومین روز از ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم همانطور که پیش بینی می شد خالی از حواشی نبود. دقایقی پیش یک از ثبت نام کنندگان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با حضور در جمع خبرنگاران در ستاد وزارت کشور، اظهار کرد: مهمترین هدف من حمایت از جوانان فارغ التحصیل است و […]

سومین روز از ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم همانطور که پیش بینی می شد خالی از حواشی نبود.

دقایقی پیش یک از ثبت نام کنندگان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با حضور در جمع خبرنگاران در ستاد وزارت کشور، اظهار کرد: مهمترین هدف من حمایت از جوانان فارغ التحصیل است و شعار انتخاباتی ام “خداحافظی با بیکاری” است.
 کاندیدا
وی که خود را به عنوان کارشناس حوزه سلامت در برنامه تلویزیونی “سیمای خانواده” معرفی کرد، گوشه ای از تصاویر حضورش در این برنامه را به وسیله تلفن همراهش به خبرنگاران نشان داد.

براساس گزارش میزان،  ماده ۳۵ قانون انتخابات ریاست جمهوری تصریح دارد که انتخاب شوندگان هنگام ثبت نام بايد دارای این شرايط  باشند: رجال مذهبی، سياسی – ايرانی‌الاصل- تابعيت كشور جمهوری اسلامی ايران- مدير و مدبر- دارای حسن سابقه و امانت و تقوی- مؤمن و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی ايران و مذهب رسمی كشور.

با وجود تصریح قانون در رابطه با شرایط ثبت‌نام کنندگان اما بسیاری از افراد که از شراط فوق‌الذکر تنها تابعیتش را دارا می‌باشند سودای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری و کسب شهرت از این طریق می‌کنند و اندکی موجبات دردسر سیستم انتخاباتی را فراهم می آورند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news