امروز : پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۲۲:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ویدال: حسرت پنالتی از دست رفته‌ را می‌خورم

بایرن مونیخ در دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان رئال‌ مادرید بود و در نهایت با نتیجه‌ دو بر یک تن به شکست داد. آرتورو ویدال زننده تک گل بایرن‌ در این دیدار بود. او بعد از بازی اظهار کرد: درست است که در دیدار باختیم ولی هیچ چیز تمام نشده است. […]

بایرن مونیخ در دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان رئال‌ مادرید بود و در نهایت با نتیجه‌ دو بر یک تن به شکست داد.

آرتورو ویدال زننده تک گل بایرن‌ در این دیدار بود. او بعد از بازی اظهار کرد: درست است که در دیدار باختیم ولی هیچ چیز تمام نشده است. نیمی دیگر این بازی باقی مانده است. اطمینان داریم به دور بعد راه پیدا می‌کنیم.

ویدال درباره ضربه پنالتی که از دست داد نیز گفت‌: احساس بسیار بدی دارم که پنالتی‌ را خراب کردم اما این فوتبال است و احتمال چنین چیزهای نیز وجود دارد. امیدوارم در خانه رئال جشن صعود بگیریم. می‌توانیم  رئال را شکست بدهیم. دوست دارم در فینال برابر یوونتوس (تیم پیشین ویدال) به میدان برویم.

این بازیکن شیلیایی درباره دیدار یوونتوس برابر بارسلونا گفت: آن بازی را دیدم. یوونتوس تیم بسیار خوب و باکیفیتی است و در شرایط خاصی به سر می‌برد.

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1