امروز : پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۲۲:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کاندیدای ریاست جمهوری: شعار من هر دلار یک ریال است!

سومین روز از ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم همانطور که پیش بینی می شد خالی از حواشی نبود. دقایقی پیش یکی از کاندیداهای ۴۰ ساله دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: در صورت انتخاب توسط مردم، از افراد متخصص در كابينه ام […]

سومین روز از ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم همانطور که پیش بینی می شد خالی از حواشی نبود.

دقایقی پیش یکی از کاندیداهای ۴۰ ساله دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: در صورت انتخاب توسط مردم، از افراد متخصص در كابينه ام استفاده می كنم؛ طيب نيا جايی در كابينه من ندارد؛ شعار من هر دلار يك ريال است؛ احساس می کنم که صد در صد رييس جمهور دوازدهم من هستم.
 کاندیدای ریاست جمهوری
براساس گزارش میزان،  ماده ۳۵ قانون انتخابات ریاست جمهوری تصریح دارد که انتخاب شوندگان هنگام ثبت نام بايد دارای این شرايط  باشند: رجال مذهبی، سياسی – ايرانی‌الاصل- تابعيت كشور جمهوری اسلامی ايران- مدير و مدبر- دارای حسن سابقه و امانت و تقوی- مؤمن و معتقد به مبانی جمهوری اسلامی ايران و مذهب رسمی كشور.

با وجود تصریح قانون در رابطه با شرایط ثبت‌نام کنندگان اما بسیاری از افراد که از شراط فوق‌الذکر تنها تابعیتش را دارا می‌باشند سودای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری و کسب شهرت از این طریق می‌کنند و اندکی موجبات دردسر سیستم انتخاباتی را فراهم می آورند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news